חידוש ספות בד

חידוש ספות בד

פעולת ההתחדשות היא חשובה מאוד בכל סוג של תחום, ובמיוחד בתחום העיצוב. העיצוב הוא תחום דינמי ומשתנה, החי על טרנדים שונים ויש אנשים שמאוד רגישים לכך, ורוצים להישאר בקצב. זה נכון גם בתחומים זולים וזמינים יחסית כמו אופנה, אך גם לתחומים מורכבים יותר כמו עיצוב פנים. עיצוב פנים מושפע בעיקר מריהוט יקר ויוקרתי, אותו קשה ויקר להחליף בצורה עקבית ולכן, צריך למצוא לכך פתרונות. לפחות בנושא הספה, שהיא הרהיט הדומיננטי ביותר בבית, אפשר למצוא אלטרנטיבה זולה ונגישה, כאשר כיום, ניתן לבצע חידוש ספות בד באופן מקצועי ומהיר, ולקבל ספה מחודשת, איכותית ונעימה למראה, היכולה לשנות (אם יש רצון וצורך) את עיצוב הפנים של כל הבית.

חידוש ספות בד

הריפוד כמפתח

הפעולה של חידוש ספות עור היא למעשה החלפה של אחד משלושת חלקי הספה – הריפוד. לספה, כאמור, שלושה חלקים מרכזיים – השלדה, הכריות והריפוד, כאשר האחרון הוא הבולט והדומיננטי ביותר. הוא זה שצבוע, ואמור לתת את הטון העיצובי, כאשר השלדה מעניקה את הבסיס ולא נראית בכלל, והכריות נותנות את הנוחות ואת הצורה. לרוב, הכריות והשלדה מחזיקות זמן רב במעמסות רבות ואין צורך להחליף אותן, כאשר הריפוד הוא זה שניזוק בעיקר. חידוש ספות בד מתמקד בצביעת בד הריפוד, ניקיון או החלפה של הריפוד, והענקת מראה חדש ומרענן לספה, שיכול לשדרג או להחליף את הלוק הכללי של הסלון.

טאץ' עיצובי כחלק משירותי חידוש ספות בד

ספות בד הן פופולאריות ונפוצות מאוד כיום, מכיוון שהן זולות יותר מספות עור, אך עדיין יכולות לעשות את העבודה, ולספק טאץ' עיצובי מעניין לכל סוג של חלל. עם זאת, לא פשוט לשמור על ספת בד והרבה מאוד אנשים מזניחים את הספות שלהם. לא פשוט לנקות ספה, שכן צריך חומרים מיוחדים, צריך לזכור לנקות וכן צריך להתמודד עם לכלוך קשה ושימוש בלתי פוסק של דיירי הבית, לבטח אם בבית גרים ילדים וחיות מחמד. הרבה מאוד ספות בד מגיעות למצב לא טוב עקב הזנחה ולכן חשוב לבצע תהליך מקצועי של חידוש ספות אחת לתקופה, או כאשר רוצים לשנות ולשדרג את העיצוב הכללי בחדר.

לטפל כמו שצריך

ביצוע תהליך של חידוש ספות בד הוא אפשרי רק כאשר עושים אותו באמצעות איש מקצוע עם ידע וניסיון מתאים בריפוד ספות. בד הוא חומר בו יש להשתמש בחומרים ספציפיים כדי לגרום לו להגיע למצב אידיאלי ומבוקש. רק לאנשי מקצוע יש את הכלים לבצע את המשימה, והם אלו שיוכלו לשקם את הספה ולהחזיר אותה למצב טוב, או לשנות אותה לחלוטין לפי דרישות הלקוח. הנושא של חידוש ספות בד צביעת ספות בד וכן צביעת שטיחים הולך וצובר תאוצה, שכן אנשים מתוודעים לאפשרות הזו, שהיא זולה, מגוונת ונוחה יותר, ואף חוסכת להם את הצורך בקניית ספה חדשה, דבר שעדיף לעשות רק אחת בכמה שנים. למרות ההזנחה וחוסר תשומת הלב, כל ספה אפשר לשקם ולחדש בצורה טובה, אם עושים זאת בעבודה מקצועית, ממוקדת ונכונה, ועם החומרים הנכונים. המוניטין של ספות בד, לעומת ספות העור, הוא פחות טוב, אך יש ספות מפוארות ומדהימות, שעושות את העבודה לא פחות טוב, אך הן יעשו זאת לאורך זמן, רק אם יטפלו בהן כמו שצריך.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button