חידוש שטיחים

חידוש שטיחים

אחד מאלמנטי העיצוב החשובים ביותר בבית הם השטיחים. עבור כל חלל בבית, בכל הגדלים ובכל הסוגים, השטיחים יכולים לשנות ולהשפיע בקלות על רמת יוקרתו של החלל וכן כמובן על הקו העיצובי שלו. על מנת למקסם לטווח הארוך ולשמור על עמידות רבת שנים בכל הקשור לריהוט הבית, ישנו הצורך להקפיד על ניקיון שטיחי הבית שלנו. וזאת על מנת לשמור על תחזוקתם. שמירה על תחזוקתם היא זו אשר תבטיח עבורנו הנאה מירבית מהם, וראש שקט לטווח הרחוק אחת מהדרכים היא חידוש שטיחים.

חידוש שטיחים

מדוע יש לבצע את התהליך

מאחר שהשטיחים ממוקמים על רצפת הבית, כמובן, היינו אך טבעי שהם סופחים אליהם המון לכלוך ואבק. כתוצאה מכך נוצרים כתמים וכן יכול ויווצרו חורים ופגמים של ממש. לכן, ניקוי ביתי סטנדרטי על ידי שואב אבק, למשל, לא יוכל לעשות את העבודה כראוי, והפגמים ישארו במקומם. לכן, תהליך חידוש שטיחים יש בכוחו לעשות את העבודה כראוי. ולמעשה, יש בכוחו אף לשדרג את התוצאה כך שמראה ואסתטיות השטיח יהיו יפים אף יותר.

יש להבין ששטיחים שלא נוקו, לא תוחזקו ואף נפגמו במרוצה השנים, סביר שיאבדו מצבעם, איכותם וממרקמם. כמובן שכל זאת משפיע על כל הקו העיצובי של כל החדר או הבית, בהתאמה. הליך של חידוש שטיחים ידאג לכך שאלו לא ייפגעו.
סיבה חשובה לא פחות היא האלמנט הבריאותי. שטיחים רבים בבית אשר צוברים לכלוך ואבק רב עלולים ביתר קלות לגרום לבעיות נשימה, ואף לאסתמה. תהליך חידוש שטיחים אשר בראש ובראשונה מבצע ניקוי שטיחים וכן לאחר מכן את תהליך החידוש עצמו, ימנע גם בעייתיות זו.

תהליך חידוש שטיחים על כל גווניו

תהליך חידוש שטיחים מגוון ומותאם, לפי כל עניין ובעיה, עבור כל שטיח, לפי מאפייניו, צרכיו וחומרי הגלם מהם הוא עשוי. יכול ששטיחים מסוימים ידרשו תהליך שיכלול ניקוי יבש גרידא. ולעומת זאת, שטיחים אחרים יצטרכו לעבור תהליך מהותי יותר אשר יכלול תהליך ניקוי בהשריה ובשטיפה בלחץ מים גבוה. כמו כן, ישנם שטיחים שידרשו כחלק מהתהליך ניקוי מסיבי באמצעות חומרים קשים ויש כאלו שידרשו חומרי ניקוי פחות פעילים ורדיקליים.
כך או כך, כל הליך של חידוש שטיחים מתחיל בניקוי. הניקוי תפקידו להכין את השטיח לעבודת החידוש במקסימום, או במינימום להחזיר לשטיח את תכונות הגמישות והרכות שלו, צבעיו והזוהר שלו, שסביר שנשחקו עם הזמן.

הגורם מספר אחת – בחירת בעל המקצוע המתאים

מאחר שתהליך חידוש שטיחים טומן בחובו תהליך אשר לוקח זמן ואיננו זול במיוחד, יש להקפיד על תהליך חידוש שיתבצע כראוי. על מנת לדאוג שאכן ההליך יתבצע כראוי, ההמלצה היא לבצע את בחירת חברת הניקוי ותיקון השטיחים מתוך המלצות, חברה אשר תהא אמינה, מקצועית ובעלת הכשרה ומיומנות בתחום. המלצה על אתר כזה שמתמחה בניקוי שטיחים בצפון היא קלין בעמק.

תהליך חידוש שטיחים מצריך טיפול זהיר ועדין, מאחר שמדובר במלאכה אשר דורשת לקיחה בחשבון של פרמטרים רבים ואף ניואנסים קטנטנים אשר דורשים את תשומת הלב אשר בעל מרפדייה מקצועי יבחין בהם. כמו כן, יש לבצע טיפול ראוי על מנת לא לגרום חלילה לנזקים נוספים. רק בחירה בחברה מיומנת ומקצועית תוכל לבצע זאת כך.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button