מילוי כריות

מילוי כריות

ידוע לכולם כי המקום המרכזי ביותר בבית הוא לא אחר מאשר חלל הסלון בו מבלים את מירב שעות היום בין אם לבדנו, עם המשפחה או במהלך פעילות חברתית כזאת או אחרת ועל כן ישנה חשיבות מאוד גדולה לאיכות פינת הישיבה על מנת לספק את כל הנוחות האופטימלית לישיבה ממושכת ומהנה. השמירה על הספה הינה ערך עליון למי שברשותו ספה ולא משנה אם מדובר בספת עור או בד שכן אם לא נשמור עליה היא עלולה לספוג בלאי אשר ימנע את השימוש המיטבי בה ויגרום לנו להחליפה באחת אחרת, דבר אשר יוביל לעלויות כספיות גבוהות שאף אחד אינו היה מעוניין בכך. אחת הפעולות המאוד חשובות שיש לקחת בחשבון כאשר אנחנו מעוניינים לשמור על איכות הספה שלנו לאורך זמן, הוא לדאוג לביצוע מילוי כריות אשר ימשיכו לספק עבורנו את הנוחות המעולה בעת השימוש בספה.

כל כריות הספה מלאות בספוג וחומרים שונים בדרגות קשיחות שונות אשר משפיעים על נוחות הספה והכל בהתאם לנוחות אשר מתבקשת על-ידי כל לקוח. יש כאלה אשר מעדיפים ספה יותר קשיחה אשר מתפקדת יותר כספה אורתופדית וישנם אנשים אשר אוהבים ספה יותר רכה שהם יכולים להיבלע בתוכה וליהנות מנוחות מקסימלית תוך פיזור לחצים שווה לכל איברי הגוף הבאים במגע אתה. כאשר אנו חשים כי איכות הנוחות אשר היינו מורגלים אליה כל השנים מהספה, משתנה והופכת פחות נעימה בעת השימוש בספה, אנו צריכים לבדוק מדוע נוצר הפער הזה בנוחות ומה אנו יכולים לעשות בכדי לשפר אותו.

ישנם פערים בנוחות אשר נוצרים כתוצאה מבלאי בספה אשר מוביל לקרעים והתפוררות החומר, אשר יוביל אתכם לחפש במקרה אם זו ספת עור מי מבצע תיקון קרע מספת עור ואם זו מבד מי מבצע תיקון קרע מספת בד, שברים או כל נזק אחר אשר פוגע בצורה ישירה בנוחות שלנו מהשימוש בספה אך יותר מהכול ניתן לומר שכריות אשר מאבדות מהחיוניות שלהם בעקבות בלאי הקשור אל מילוי כריות, משפיעות יותר מכל נזק או בלאי אחר, על נוחות המשתמש ומכאן החשיבות העליונה בביצוע מילוי כריות על בסיס קבוע על מנת שלא נחוש בהבדלים בשימוש ובנוחות ונוכל ליהנות באופן ממושך מהשימוש בספה שלנו.

ריפוד ספות

באילו מצבים נבצע מילוי כריות

באופן כללי מילוי כריות מתבצע בימים שבשגרה ולא כתוצאה של מקרה חירום שקרה לספה. ישנם מקרים כמו למשל קרעים גסים בספה אשר דורשים תפירה מורכבת שתוך כדי העבודה לתיקון הקרע, מומלץ לבצע מילוי כריות וזאת משום שהספה כבר קרועה אז מדובר בהזדמנות טובה לטפל בכולה במיוחד כאשר מדובר בספה ישנה שכדאי מאוד לנצל את ההזדמנות ולבצע מילוי כריות על מנת להחזיר לה את הברק והנוחות המעולה אשר אפיינה אותה מהיום הראשון בו הכנסתם אותה הביתה. ישנם כמה מצבים מרכזיים ושכיחים בהם נבצע מילוי כריות והם:

שקיעת כריות – שימוש ממושך בספה לרוב על פני מספר שנים, מוביל לכך שלעיתים ייווצרו שקעים בכריות הספה כלומר, נראה מעין גומחה בכריות הספה אשר אינה חוזרת למצבה הקודם אלא נשארת באותה הפוזיציה לאחר שקמים ממנה ומדובר בבלאי אשר מקורו הוא המילוי אשר איבד מאיכותו עקב ישיבה ממושכת עליו לפרק זמן של שנים ולמעשה הוביל לכך שאין למילוי כוח להרים את כרית הספה ולהחזירה למצב הקודם שלה.

במקרה כזה, מומלץ מאוד לבצע מילוי כריות באופן יסודי תוך שימוש בחומר מילוי איכותי ועמיד אשר ישרת אותנו למשך שנים רבות מבלי צורך להחליפו לאחר תקופה קצרה. ככל שנשים יותר לב לכריות הספה ולשקעים אשר נוצרים בה, כך מורכבות העבודה וחומרי המילוי בהם נשתמש, תהיה קטנה יותר וכמובן שכפועל יוצא מכך, גם העלות הכספית תהיה נמוכה יותר בעת תיקון הספות.

ריפוד ספה – אחד הפעולות השכיחות אשר מובילות לכך שנבצע מילוי כריות הוא ללא ספק כאשר נבצע ריפוד ספה אשר מתרחש כאשר אנו מבחינים בבלאי בריפוד הספה אשר בלתי ניתן לתיקון בין אם זה קרעים, התפוררות או כתמים אשר בלתי ניתנים לתיקון. כאשר נבצע ריפוד ספה, אנו למעשה מחליפים את הריפוד הקיים באחד אחר וכך בזמן שאנו מורידים מעל פני הספה את הריפוד הישן, באותה ההזדמנות אנו גם נבצע מילוי כריות על מנת שנקבל ספה שהיא תהיה כמו חדשה כך שהיא גם תראה כי רק היום קיבלנו אותה מהחברה בפעם הראשונה וגם תספק את אותה מידת הנוחות כפי שהיא ספקה מהרגע הראשון בו ישבנו עליה ונהנינו מכל רגע שאיננו מעוניינים שהוא ייפסק.

מילוי כריות

לסיכום

חשוב לחפש בעל מקצוע המתמחה גם בריפוד כיסאות, ריפוד כיסאות גן, ריפוד כורסאות, צביעת ספות עור, על מנת שתקבלו בעל מקצוע מקצועי ומנוסה לעבודה איכותית. באופן ככלי, מילוי כריות חשוב וכדאי לעשות בכל פרוצדורה מורכבת אחרת שאנו מבצעים לספה בין אם החלפת ריפוד או כל תיקון מורכב אחר ואז תוך כדי העבודה כבר מבצעים מילוי כריות כך שנרוויח שני טיפולים תוך כדי ביצוע של טיפול ותיקון אחד.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button