מילוי כריות נוי

מילוי כריות נוי

כריות נוי הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הסלון, והן חלק הרבה יותר דומיננטי לחדר מאשר נדמה. הכריות משלימות את הספה, זורקות צבע, ואמורות להיות, בסופו של דבר, גם נוחות. הכריות מגיעות במגוון עצום של צבעים וצורות, וגם עם מילויים שונים. יש גם לא מעט סוגים של מילויים שמשפיעים בעיקר על קיבעון הצורה של הכרית, ועל המגע שלה. לעיתים, הכריות פשוט נהרסות עם השנים, והמילוי נהיה לא רלוונטי, עד כדי כך שהכרית הופכת לשטוחה. לכן, כדי להחזיר את הכרית למצב בו הייתה ביום בו נקנתה, יש לבצע תהליך של מילוי כריות נוי בצורה מקצועית.

מילוי כריות נוי

הצורה האידיאלית

מילוי כריות נוי הוא למעשה תהליך בו ממלאים את הכרית במילוי איכותי, על מנת לתת לכרית את הצורה האידיאלית שלה ולהפוך אותה לנעימה למגע. הרי אנשים משתמשים בכריות בסלון בעיקר למשענת לראש או לרגליים, והיא צריכה להיות נוחה מאוד ונעימה למגע, וזה נושא שאין לזלזל בו. המילוי לכריות יכול להיעשות גם בכריות פשוטות בהן רק ריצ'רץ' מפריד בין המילוי כלפי חוץ, ואפילו בכריות בהן יש צורך לפעור פתח בהן, ולתפור אותו בחזרה בסיום. את התהליך הזה יש לבצע בצורה מקצועית במרפדייה, לבטח אם מדובר בכריות יוקרתיות, וזאת על מנת לקבל את התוצאה האידאלית, ולא לקבל כריות נוי הרוסות או כאלה שהן לא נעימות למגע.

להאריך את חיי הכרית באמצעות מילוי כריות נוי

התחלופה של כריות נוי בבית היא יחסית גדולה, בטח לעומת הספות והרהיטים הגדולים יותר. אין ספק שרהיט שמחירו נמוך יחסית הוא כזה שיוחלף בקלות יתרה, ברגע שהוא נראה פחות טוב, או שהוא מאבד את התכלית שלו. עם זאת, אנשים רבים אוהבים שיש להם הרבה כריות נוי, ולעיתים, הכריות מגיעות כסט אחד עם הספה, כך שקשה להחליף אותן ולקבל את אותו אפקט עיצובי. מילוי כריות נוי הוא תהליך שיכול להאריך את חיי הכריות, אך גם את חיי הספה עליה הן נמצאות, ובכך לעזור בחיסכון הכספי לאורך זמן. המילוי חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע אשר עוסקים בריפוד ספות, וכן תיקוני ספות ועוד. עם חומרים איכותיים וכאלו שיעזרו לכרית להגיע למצב האידיאלי שלה מבחינת נראות ומגע כאחד.

נוחות ונוי כחלק משירות מילוי כריות נוי

ניתן לבצע מילוי כריות נוי הן בבית והן במרפדייה טובה אשר עוסקת בכל הקשור לצביעת ספות בד, תיקון קרעים מספות עור ועוד. אם כי בסופו של דבר, צריך להגיע לאיש מקצוע איכותי שיש לו את הידע, הניסיון והחומרים הנכונים כדי לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר. כריות נוי, כאמור, הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הסלון, ויש לתת עליהן את הדגש, לחדש אותן, לגוון אותן, ולנסות לשלב אותן בצורה אידאלית עם הספה ועם הסלון באופן כללי. לכן, מילוי של כריות נוי אחת לתקופה הוא חשוב מאוד גם מבחינה עיצובית, אך גם מבחינה פרקטית, כי הכריות נמצאות גם בשימוש למטרות הישענות ושכיבה. הריפוד צריך להיות נוח, הוא צריך לייצר צורה טובה לכרית, והוא צריך לגרום לה להיראות מנופחת לצד הנוחות שהיא מספקת, על מנת שהיא תתן את כל הערך שלה עבור הלקוח. במרפדייה טובה יודעים לטפל בכריות נוי ולמקסם אותן לכל סוג של מטרה, בין אם נוי או שימוש פיזי.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button