מרפדיה

מרפדייה

האדם הממוצע יושב על ריפודים מסוגים שונים לפחות כמה פעמים ביום. הוא ישן על מיטה עם ריפוד, נוסע לעבודה ברכב עם כסא מרופד, ויושב על כסא מרופד גם בעבודה. בנוסף הספה בבית מרופדת, וכך גם רוב הכיסאות, ולעיתים אנשים יושבים על כסאות מרופדים גם במסעדות, בתי קפה ולמעשה, כמעט בכל מקום. יש אין ספור סוגים של ריפודים שונים ומה שיפה בהם, הוא שניתן לעצב אותם בכל צורה וצבע שניתן, ולקבל כלי עיצובי מרשים מאוד. ריפודים הם גם מאוד פרקטיים, מכיוון שניתן לשפץ אותם, להחליף אותם, לנקות אותם ולחדש אותם כמעט בכל מצב, ולכן, צריך לדעת לעבוד עם מרפדיה טובה שיודעת לעשות את העבודה של ריפוד ספות על הצד הטוב ביותר.

מרפדייה

עבודות מורכבות על רהיטים שונים

מרפדיה טובה יודעת לבצע עבודות מורכבות גם על סוגים שונים של ריהוט כגון צביעת שטיחים, צביעת ספות מבד, ועוד. בין אם מדובר בכסא פשוט, ועד לריפוד ספות עור ענקיות. לכל עבודה יש את האתגרים שלה, ודווקא בתחום הריפוד, שהוא הפנים של מרבית הרהיטים, יש אפשרויות רבות שיכולות להגדיר מחדש את החדר בו הם נמצאים. חידוש של רהיט לא חייבת לכלול ניקיון יסודי, אלא גם החלפה או צביעה לריפוד חדש, שונה וכזה שיאפשר לשנות את כל עיצוב החדר סביבו. כך למשל, ניתן לקחת ריפוד שחור או אפור מונוטוני, ולהפוך אותו לצבע שמח כמו אדום, ובכך לשנות את כל הנראות של החדר, לבטח אם מדובר בספה גדולה ודומיננטית שמכתיבה את כל הטון העיצובי.

לספק שירות מא' ועד ת' בשירותי מרפדיה

השירות שנותנות מרפדיות הוא שונה, אך מרפדיה איכותית יודעת גם לקחת ולהחזיר את המוצר הביתה, ולספק שירות מא' ועד ת'. אותן מרפדיות עוסקות גם בריפודים קרועים לחלוטין ונותנת שירותי תיקון לקרע ספת עור, בלכלוכים קשים, בכתמים ובריחות שלא יורדים, ומסוגלות להחזיר את הרהיט הביתה כשהוא במצב מעולה, כפי שהיה ביום שבו נקנה. השירות הזה הוא נהדר עבור הרבה מאוד אנשים, שאוהבים את הרהיטים שלהם ולא רוצים להחליף אותם, או כאלה שזקוקים לשינוי משמעותי בבית ולא רוצים להוציא הרבה מאוד כסף. הרי הריפוד הוא רק חלק קטן מהרהיט, ולפעמים אין צורך להחליף את כל הכסא או הספה, אלא פשוט לבצע ריפוד לכסאות פינת האוכל ולטפל בריפוד באופן נקודתי.

מחשבה, טכניקה ויכולת פיזית

רפדים טובים הם אנשים בעלי ידע וניסיון רב בעסק. לכל רהיט יש את המיוחדות שלו וזוהי עבודה שדורשת מחשבה, טכניקה ויכולות פיזיות מרשימות. ריפוד, כאמור, נמצא בכל מקום ולא רק על ספות, כאשר מרפדיה איכותית יודעת לתת מענה גם לרהיטים מורכבים יותר כמו הדומים. חשוב לזכור שניתן להחליף את הריפוד לכל סוג של ריפוד שתרצו, כולל ריפודי בד, ריפודי עור ועוד, ואף לבצע שינויים משמעותיים ברהיט, שמשנים אותו לחלוטין, והופכים אותו למשהו אחר ממה שהתקבל, וכל זאת, במחיר של תיקון ולא במחיר של קנייה. חשוב לתת למרפדיה את כל הפרטים לגבי העבודה, לכוון אותם לאיזה כיוון רוצים ללכת ולתת את הציפיות לגבי הלו"ז והתוצאה הסופית, כדי לקבל בסופו של דבר את הרהיט האידאלי.

לחסוך את הכסף באמצעות מרפדיה

מרבית האנשים שנתקלים בריהוט ישן פשוט זורקים אותו ולא יודעים לדוגמא שבקלות אפשר לבצע ריפוד לכורסא ישנה או לספה בלויה, ומבזבזים לא מעט כסף. אנשים לא מבינים איך אפשר לקבל ריהוט חדש במעט מאוד כסף, ובמרפדיה איכותית אפשר לקבל את האפשרות הזו, ואף ליהנות ממנה לאורך זמן. באופן כללי, חידוש של רהיט לא מתמקד רק בריפוד, אלא גם בהחלפה או שיפוץ של כריות או שלדה, אך במרפדיה יתנו את הטיפול הטוב והמסור ביותר לחלק המשמעותי ביותר של הספה, מבחינת העין הבוחנת – הריפוד. ידעו לתת לריפוד את מה שהוא צריך, לחזק או להחליף אותו, ולספק תוצאה סופית שתעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. יש לא מעט מרפדיות כיום, אך הטובות ביותר יודעות לייצר את הריפוד הטוב ביותר, לבצע את ההרכבה בצורה מושלמת ואף לנקות ולצבוע את הריפוד בצורה מעוררת השראה, ולא רחוקה מהמקור.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button