צבע לעור

ספה מעור עם כריות

העור תפס מקום מרכזי בבתים של הרבה מאוד אנשים, כאשר ספות העור הן הפופולאריות והשכיחות ביותר. היוקרה והסטייל שמביאות איתן ספות העור גורמות להרבה אנשים לשאוף ולעצב את הסלון סביב הספה המרשימה ולהשתמש בה כעוגן עיצובי. ספות עור הן הרבה יותר מבוקשות מצד אחד, אך גם הרבה יותר שכיחות מאשר בעבר בעיקר בזכות היכולת לבצע ריפוד לספות מזן זה ולכן, יש אנשים שמעט מזניחים אותן. אנשים רבים מעוניינים שספות העור יהוו את מרכז הסלון והבית, אך חשוב מאוד עבורם לדעת ולשמור עליהן, ועל שאר מוצרי העור בבית. כדי לשמור על מוצרי העור בצורה הטובה ביותר, צריך לבצע כמה פעולות של תחזוקה וניקיון ולעיתים אף חידוש לספות, וכן להשתמש במוצרי צבע לעור שמחזקים את החומר ומעניקים לו את הברק שלו.

ספה הדורשת צבע לעור

להאריך את חיי הספה עם צבע לעור

צבע לעור הוא תכשיר שנועד כדי להאריך את חיי הספה ולפתור את בעיות הספה על מנת להגיע למצב של תיקון הספה, ולהעניק לה מראה חדשני מצד אחד, וכן למנוע את הנזקים העתידיים שלה. הצבעים הללו מונעים את הסדקים והקרעים שנוצרים בעור לאחר שימוש ממושך ומעבר לכך, מספקים שכבת הגנה כנגד תקלות ומכות שהן בלתי נמנעות כאשר יש ילדים ובעלי חיים בבית. יש כיום צבע לעור בקשת גדולה של צבעים, שכן יש הרבה מוצרים שמגיעים עם עור צבוע בצבעים רבים. מעבר לשימוש בתכשירי צבע לעור צריך לתחזק את אותם פריטים, בדגש על ספות, בצורה נכונה. ניקוי של ספות עור מתחיל עם תחזוקה שבועית של ניקוי יבש, ואפילו שימוש בשמנים, אך זו רק ההתחלה. אחת לתקופה, העדיפות היא להזמין חברת ניקיון מיוחדת שתנקה את הספה בצורה שונה ומקיפה.

להחזיר את הברק

תחזוקה וניקיון של ספות עור זה תחום עם שיטות עבודה מאוד ספציפיות, שנוגעות לשימוש במכשור נכון, ואפילו בחומרים המוזרקים אל תוך הספה, כדי לחזק את הבסיס שלה. יש הרבה מאוד חברות ניקיון שעוסקות בניקיון ספות, אך כאשר מדובר בעור, שווה ללכת עם חברות ניקיון ייעודית המתמחה בחומר וכזו שמביאה איתה את המכשור והחומרים הנכונים שיחזקו את הספה ותיתן מענה לתיקון ספות בבית הלקוח, ולא יהרסו אותה. מעבר לעבודה עם צבע לעור שמחזיר לספה את הברק שלה, שווה להשתמש גם בשמנים איכותיים אחת לכמה חודשים, למטרות תחזוקה. השמן המיוחד מונע לכלוך, פיצוצים וסדקים, שמכערים מאוד את הספה, והם בלתי נמנעים כאשר משתמשים בה בצורה אינטנסיבית.

ניקוי לספה מעור

לא רק ספות

עור הוא שונה מכל סוג אחר של חומר, ובמיוחד מעור מתועש וזו אחת הסיבות שתיקון ספות עור עשה זאת בעצמך היא פעולה בעייתית בעור. הזיהוי של ההבדל הזה הוא חשוב, ורלוונטי גם לאופן הניקוי והתחזוקה של הספה וכן לביצוע תיקון ספות עור. עור מתועש מגיע עם שכבת הגנה מובנית ולכן קל יותר לנקות אותו מבחוץ. עור אמיתי הוא רך יותר, ולכן גם אפשר וצריך להזריק לו חומרים במקומות הנכונים, על מנת לספק לו הגנה רחבה יותר. עור אמיתי חשוב גם להרחיק מקרני השמש, וכמובן ממים. בנוסף, ספת עור אינה חסינה מלכלוך ואבק, ואפילו משומנים וזיעה של גוף האדם. לכן, לאור הסכומים הגדולים שלרוב מושקעים בספות עור, שווה להשקיע, לתחזק וכן לעבוד עם צבע לעור כאשר הספה מתחילה לדהות, או שצריך לתחזק אותה. צבע לעור עובד היטב עם ספות, אך לא רק, שכן כיום יש הרבה מוצרי עור הזקוקים להברשה טובה, כמו בגדים, נעליים, תיקים ועוד.

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button