ריפוד כורסא

כורסא קרועה

הכורסא מהווה את אחד הרהיטים המיוחדים ביותר בבית, והיא אמורה להעניק נוחות מרבית, פינוק, ואפילו להוות תוספת משמעותית לעיצוב של הבית. הכורסאות הן לרוב די גדולות ומאסיביות, וכאשר הן נמצאות בבית, הן לרוב נמצאות בשימוש של כל הדיירים, מהקטן ועד הגדול. הכורסאות מגיעות בכל מיני צבעים, צורות וחומרים, כאשר יש כורסאות עור, כורסאות בד, וכורסאות לייקרה, שהן לרוב די מועדות לפורענות ומהר מאוד מחוסר שמירה נצטרך לבצע ריפוד כורסא מקצועי לכורסאות שלנו בשיטה דומה לריפוד ספות.

ריפוד כורסאות
ריפוד כורסאות
ריפוד כורסאות לפני ואחרי

בגלל שהכורסאות נמצאות במקום כל כך מרכזי בסלון, הן באות לידי שימוש גם על ידי ילדים ואפילו על ידי בעלי חיים, ולכן, צריך לדעת לשמור עליהן. כאשר בבית מתגוררים ילדים קטנים הם לא יודעים להבחין בין מה שטוב לכורסא לבין מה שעלול ליצור נזקים ולכן נוצרים מצבים שילדים עולים על הכורסא עם נעליים ויוצרים שפשופים אשר מובילים מהר מאוד לקרעים שקשה מאוד לתקנם ולהחזיר את הכורסא למצבה הקודם. כמו כן, ילדים אוכלים ושותים על הספה ויוצרים כתמים ולכלוכים אשר בהיעדר ניקיון מידי, יובילו לבלאי שידרוש תיקון לכורסא בשיטה דומה לתיקון ספות וטיפול של אנשי מקצוע.

 

קפיצת מדרגה פעולת ריפוד כורסא

הנושא של ריפוד כורסא הוא חשוב, מפני שהוא לרוב גם הכרחי. אנשים רוצים להתפאר בכורסא החדשה שהם קנו, ולהשתמש בה גם כאביזר עיצובי, ולכן, כאשר הריפוד נהרס, צריך לדעת להחליף אותו כיום, כל התחום של ריפוד כורסא קפץ מדרגה ויש מגוון רחב של אפשרויות עבור כל כורסא וכך גם בריפוד כיסאות. בין אם מדובר בכורסאות סטנדרט או כורסאות מיוחדות, אפשר לייצר לכל אחת מהן את הריפוד האידאלי עבורה, מהחומר שתרצו, בצבע שתרצו, ועם אלו תבניות וצורות שתבחרו. כך, אפשר גם לשמור על הכורסא וגם לשנות את הלוק שלה, כך שהוא ישתלב בצורה טובה ביותר בבית. את הריפודים אפשר להחליף מדי תקופה, ובכך לייצר סוג של שינוי בטון העיצובי של הבית בדומה לריפוד ספות ביתכם.

יש להתייחס אל הכורסא כאל פריט עיצובי מאוד יקר שיש לטפחו ולפעול לניקויו בתדירות גבוהה על מנת למנוע היווצרות של בלאי אשר יוריד מערכה של הכורסא ואף יהפוך את חלל הסלון למיושן וחסר כל אסתטיות דבר אשר אינכם רוצים לקבל בטח כאשר מגיעים אורחים והדבר הראשון שהם יראו כאשר הם יכנסו אל הבית ואל חלל הסלון, הוא כורסא בלויה ומלוכלכת וייווצר רושם שלילי לכל הבית. אחת הדרכים לשמירה על הכורסא כאשר היא עשויה מעור הוא לא ספק להשתמש לעיתים בצבע לעור על מנת לשמרו, ולבצע את חידוש הכורסא בדומה לחידוש ספות אשר יעשה בשיטה מקצועית.

ריפוד כורסא ישנה
ריפוד כורסא ישנה
ריפוד כורסאות לפני ואחרי

מקום מרכזי בבית

הכורסאות נמצאות בדרך כלל בסלון, במקום מרכזי מאוד, ולכן, הן משחקות תפקיד חשוב מאוד בכל הנוגע לעיצוב. הכורסאות הן גדולות ודומיננטיות, וכאשר מעצבים את הסלון, צריך לקחת אותן בחשבון. יש אפילו אנשים שמעצבים את הסלון סביב הצבע והגודל של הכורסא, ובכך למעשה שמים אותה במרכז, כך שהחשיבות של הגנה עליה עולה מדרגה. בעזרת ריפוד כורסא תקופתי, היא יכולה להאריך שנים, להיראות חדשה בכל עת, ולהוסיף בצורה משמעותית גם לנוחות וגם למראה של הסלון. כיום יש ריפודים ברמה גבוהה, אשר אפילו משדרגים את נוחות הישיבה, ואת המגע של הכורסא עצמה. כדי לקבל כורסאות איכותיות, צריך לדעת לשמור עליהן, ומעבר לריפודים, יש תחזוקה קבועה שחשוב מאוד לבצע.

ריפוד כורסא
ריפוד כורסא
ריפוד כורסה לפני ואחרי

כאשר ניצור תכנית עבודה הכוללת ניקוי קבוע של הכורסאות בבית הכולל הורדת כתמים, ניקוי אבק ולכלוכים אשר הצטברו בחריצים ובמקומות נוספים, נוביל לירידה משמעותית ביותר בנזקים שיגרמו לכורסא ונמנע את הצורך בהחלפת ריפוד מטעמי נזקים דרסטיים. בנוסף לניקוי הכללי אשר יבוצע על ידכם, יש לבצע ניקוי יסודי בחומרים ייעודיים לחידוש כורסאות אשר יבוצע באמצעות חברות ואנשי מקצוע אשר יגיעו אליכם הביתה ויבצעו ניקוי יסודי אשר בסיומו יחזור הברק אל הכורסא ויהיה לכם הרבה יותר נוח ונעים לשבת עליה ולהתרווח בנינוחות כפי שהייתם עושים בתחילת דרכה של הכורסא עוד שהיא הייתה חדשה ומבריקה.
כורסאות יש לנקות אחת לכמה ימים, עם שואבי יד חכמים, ואפילו עם שמנים מיוחדים במקרה שמדובר בכורסאות עור.

עור, באופן כללי, דורש יותר תשומת לב, ומדובר באסכולה שלמה של חומרים הנמרחים אליו ומוזרקים לתוכו, כדי לשמור על הברק שלו, למנוע סדקים וקרעים ולהאריך את חייו. עם זאת, כאשר הולכים על ריפוד כורסא מעור, אפשר אפילו למצוא ריפודי עור מרשימים, שלא יסתירו את החומר היוקרתי. ריפודים חדשים כיום למעשה לא גורעים מהכורסא, אלא משדרגים אותה והופכים אותה למשהו יותר עדכני ונכון לתקופה, ולכזו שמחזיקה הרבה יותר זמן. את הריפודים, כאמור, אפשר להחליף אחת לתקופה, על מנת לחדש את המראה של הסלון בפרט, וכל הבית בראייה רחבה יותר.

ריפוד כיסאות
ריפוד כיסאות
ריפוד כורסה לפני ואחרי

ריפוד כורסאות בהתאמה אישית

יש כיום חברות איכותיות מאוד שעוסקות בתחום של ריפוד כורסא או ספות. החברות יכולות להגיע הביתה כדי להתקין את הריפוד, או לקחת את הכורסא לסדנאות שלהן, ולעבוד בהן בצורה טובה יותר. גם אם לכורסא יש הדום או מושב לרגליים, הריפודים של היום יכולים להתמודד עם כל אתגר, ולהעניק את התוצאה הטובה ביותר. החברות הטובות ביותר עוסקות גם בהחלפות של חומרים כמו עץ ומילויים שונים, לפני שהן מתקינות את הריפוד, וזאת על מנת לחזק את הבסיס של הכורסא, ולהעניק לה מראה חדש יותר. בסופו של עניין, המטרה היא לתת כורסא במצב בינוני עד לא טוב, ולקבל כורסא שנראית חדשה לחלוטין ועלות הביצוע תהיה נמוכה משמעותית הרבה יותר מאשר אם הייתם בוחרים להחליף את הכורסא הישנה באחת חדשה.

ריפוד כורסאות הוא משהו שצריך לבצע באופן מידי, אם יש לכם כורסא בבית. הכורסא היא מאוד נוחה ומרשימה, אך היא גם כזו שנמצאת בסכנת הרס מהירה, לבטח אם אוכלים עליה, אם היא משמשת ככלי משחק לילדים, או כמלונה שנייה לכלב. ריפוד כורסא חדש יפתור את כל הבעיות האלו, יקל את הניקיון, יאריך את חיי הכורסא, ויעניק לבני הבית אפשרויות עיצוביות בלתי נגמרות. כאשר מחליפים את כל הסלון או חלק ממנו, לא צריך להחליף את הכורסא עצמה, אלא פשוט להחליף את הריפוד כך שיתאים יותר ללוק החדש. ריפוד כורסאות למראה חדש בכל תקופה הוא בגדר חובה עבור כל מי שיש לו כורסא בבית.


מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button