ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך

כסא מרופד

מגיע השלב שבו אתם מעוניינים לזרוק כיסאות ישנים ולהחליפם בכיסאות חדשים, מודרניים וכאלה אשר ישדרגו עבורכם את העיצוב הביתי ויהפכו אותו למושלם ומרהיב וכל זאת בגלל מה? בגלל שישנם כתמים על הכיסאות אשר אינם יורדים, קרעים בריפוד, פרימת חוטים או שסתם לא בא לכם על הצבע הישן ואתם רוצים להחליפו בצבע אחר אשר ירענן את העיצוב וייתן משב רוח עיצובי חדש. מה אם נגיד לכם שניתן לעשות את השינוי שאתם מעוניינים בו ועדיין להשאיר את הכיסאות מבלי צורך להחליפם בחדשים? את השינוי המיוחל תוכלו לעשות באמצעות איש מקצוע מיומן או שתוכלו לבצע ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך ולהפוך את זה למעין פרויקט אישי או אף משפחתי בביצוע ריפוד הכיסאות.

ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך מאפשר לכם לחוות את העבודה של רפד מקצועי אשר מבצע את עבודות ריפוד ספות והכיסאות על בסיס יומי ואף באיכות ובמקצועיות גבוהה אשר יהיה לכם קשה מאוד לחקות אותה אך עדיין תוכלו לנסות ולבצע ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך ממש בדומה לביצוע תיקון ספות עור עשה זאת בעצמך ובמידה ותתקשו או שהתוצאה לא תהיה לשביעות רצונכם המלאה, תמיד תוכלו להתקשר אל רפד כיסאות המצבע ריפוד כורסאות וכיסאות אשר יבצע עבורכם את משימת ריפוד הכיסאות אצלו בחנות או שאצלכם בבית ממש מול עיניכם ותוך פרק זמן קצר יהיו לכם כיסאות חדשים אשר ישדרגו את חלל הבית ויהפכו אותו למשהו אחר, משהו מרהיב ובעיקר יהפכו אותו למרענן ומודרני.

ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך

מתי נעדיף לבצע ריפוד לבד ומתי נעדיף לוותר

ריפוד כיסאות לרוב יתבצע לאחר שכבר הגעתם לשיא האיפוק ואתם כבר לא יכולים להסתכל על הכיסאות אצלכם בבית ולהשלים עם הכתמים הבעייתיים אשר מסרבים לרדת ממושב הכיסא וגורמים לתחושה של אי נוחות אצל יושבי הבית והתחושה הזו מתעצמת כאשר מגיעים אורחים לבית אשר נאלצים לשבת על כיסאות עם כתמים ובהחלט לא מדובר בסוג האירוח שאתם מעוניינים לספק לאורחים שלכם. באמצעות ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך תוכלו להסיר את הריפוד הבעייתי ולהחליפו בריפוד חדש אשר נעים למראה ולמגע וישדרג עבורכם את כל חווית הישיבה על הכיסא ואת חווית האירוח והאי נעימות אשר התלוותה אליה במשך הזמן שהכיסאות לא היו בשיא העיצוב והיופי.

ישנם מקרים בהם הכיסאות לאחר זמן ממושך של שימוש בהם, משנים את צבעם והופכים דהויים ושונים מאוד מצבעם המקורי. במצב כזה, ריפוד כסאות עצמי יכול לעשות את העבודה ולהחזיר עטרה ליושנה את הריפוד שלכם וכל זאת מבלי להחליף כלל את הכיסאות ומדובר בחיסכון עצום של כסף ואין ספק כי מדובר בפעולה אשר משתלמת במיוחד מכל הבחינות. מה לגבי קרעים בריפוד אתם שואלים? אז יש לנו פתרון מושלם עבורכם – ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך אך רק לאחר שמיציתם את האופציה של תיקון כיסאות באמצעות רפד מקצועי אשר מומחה לתיקון ספות ובדים יוכל לבצע תפירה של הקרע תלוי בגודלו או במיקומו. אם האופציה של תיקון הקרע ירדה מן הפרק, תוכלו לבצע ריפוד חדש לכיסאות וכך תקבלו כיסאות חדשים כפי שהם היו לפני היווצרות הקרע אשר פגע הן בנוחות של הכיסא והן בעיצוב שלו והשפעתו על החלל בו הוא נמצא.

ישנם מצבים בהם נעדיף לא לבצע ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך מסיבה אחת עיקרית והיא משיקולים כלכליים כלומר, ישנם מצבים בהם פעולת הריפוד תהיה מאוד מורכבת במיוחד בכיסאות שכבר מאוד מיושנים ודורשים מלבד החלפת הריפוד גם החלפת הספוגים, צביעת הכיסא בשונה מצבע לעור וכן ותיקוני שברים ובלאי שהצטבר עם השנים על גבי שלדת הכיסא.

במקרים כאלה, עלות הטיפול הכולל בכיסא תהיה מאוד גבוהה לעומת רכישת כיסא חדש מהחברה וכאן האופציה המועדפת, היא לרכוש כיסאות חדשים אלא אם יש ברשותכם כיסאות בעלי ערך סנטימנטלי גבוה כלפיהם בין אם קיבלתם אותם בירושה, או שעברו אתכם פרק זמן משמעותי בחיים או כל רגש אחר שמתלווה אליהם ויש לו משמעות עצומה בחיים שלכם, אשר מונע מכם לזרוק אותם ולהחליפם באחר. במקרים כאלה, ניתן כאמור לבצע את חידוש הכיסאות והחליף את הריפוד ולמעשה מתבצעת פעולה שימור של הכיסאות על מנת שימשיכו לשרת אתכם שנים רבות קדימה.

כורסא

כיצד נבצע ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך

על מנת לבצע ריפוד כסאות עשה זאת בעצמך דרוש דבר ראשון סבלנות ודבר שני מקצועיות. בלי שני הדברים הללו, יהיה לכם מאוד קשה לבצע את פעולת הריפוד. כאשר החלטתם לבצע את הריפוד לכיסאות, עליכם להחליט על סוג הבד בו אתם מעוניינים לרפד הכיסאות שלכם וכמובן להחליט על הצבע. לאחר שיש ברשותכם את הריפוד, עליכם לרכוש ספוג אשר יונח מתחת לריפוד ויספק את הנוחות הדרושה בזמן הישיבה עליהם פעולה זו יכולה להתאים גם לביצוע ריפוד לכיסאות גן.

לצורך הריפוד, עליכם להוריד בעדינות את הריפוד הישן ולגזור ריבועים של הבד אשר יעטפו את המושב וגם ריבועים של הספוג כאשר את הספוג אתם מניחים על המושב ומעליו את הריפוד החדש ובאמצעות פעולת מתיחה של הריפוד אתם מהדקים אותו בתחתית המושב באופן שאינו גלוי לעין. מדובר בפעולה אשר דורשת מיומנות ודיוק על מנת שהבד יהיה מתוח וראוי לישיבה. אם אתם לא מצליחים לעשות זאת, הרימו טלפון על רפד מומחה אשר יגיע עד אליכם וישמח לבצע עבורכם את העבודה ביתר קלות וביעילות.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button