ריפוד לרכב

מושבי רכב

הילדים אוכלים, הלכלוך מצבר על הריפודים ואפילו בשטיפת מכוניות כבר לא יכולים להתמודד עם כמות הכתמים שהצטברו על הריפוד? זה הזמן להחליף ריפוד לרכב אשר יהפוך אותו לנעים יותר וישדרג פלאים את חווית הנסיעה בו. אם בעבר היה קשה יותר להחליף ולבצע תיקון ריפוד עור לרכב או בד, כיום המשימה היא הרבה יותר קלה ולא דורשת עבודה מורכבת למדי ותוך פרק זמן קצר ניתן למעשה להלביש בד חדש על גבי הריפוד הישן וכל העיצוב משתנה והכל בהתאם לטעם שלכם ולא של היצרן.

ישנם מגוון רחב מאוד של סוגי ריפודים, בין אם זה ריפודים מבד או ריפודים מעור כך שניתן לשדרג כל ריפוד לרכב לאיזה סוג שתרצו. רכבים בעלי ריפוד מבד נחשבים ליוקרתיים פחות מאשר רכבים בעלי ריפוד מעור וניתן כיום להפוך את הרכב ליוקרתי תוך פרק זמן ולהחליף את הבד לעור יוקרתי ובכך להעלות את ערך הרכב וגם את הנוחות שלכם ממנו.

ריפוד לרכב

שמירה על ריפוד הרכב

ריפוד לרכב הוא אחד הדברים הראשונים אשר חשופים ללכלוך, כתמים ואבק וכיוצא בזאת נוצר בלאי, קרעים, כתמים קשים להסרה ולכלוך מצטבר אשר משפיע על חווית הנסיעה שלנו. מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא מעוניין לנסוע ברכב שאינו מטופח ועובר ניקוי על בסיס קבוע. חשוב לדעת כי אחד הגורמים היותר נפוצים להופעת כתמים על גבי הכיסאות הוא הימצאות של ילדים ברכב אשר תוך כדי נסיעה אוכלים ממתקים אשר רובם דביקים או מכילים חומרים אחרים אשר בעלי פוטנציאל לכתמים קשים להסרה אם לא מטפלים בהם בזמן.

חשוב מאוד לטפל באופן עקבי בריפודים בין אם באופן עצמאי באמצעות חומרי ניקוי וטיפוח אשר שומרים ברמה גבוהה על איכות הריפוד וניקיונו ובין אם באופן יותר מקצועי אשר יעשה באמצעות איש מקצוע אשר מומחה לניקוי ריפוד לרכב. כאשר לא נשקיע ברכב שלנו ולא נדאג לשמור עליו מבפנים ומבחוץ, כך חווית הנסיעה שלנו תיפגע ולא תהיה איכותית ונוחה וגם יגברו הסיכויים להחלפת הריפוד שלא מרצון אלא מהכרח עקב הלכלוך המתקדם.

שינוי מראה הרכב כהרף עין

החלפת הריפוד הוא יום חג לרכב ולנוסעים בו. כיום ניתן להחליף את הריפודים בשתי דרכים עיקריות כאשר הראשונה שבהן היא היותר קלה ופשוטה והיא נעשית באמצעות הלבשה של ריפוד חדש על גבי ריפוד קיים. מדובר בפעולה אשר לא מצריכה ידע מקצועי ולא מורכבת למדי וניתן תוך זמן קצר להחליף את כל הריפודים לרכב ולשנות לגמרי את העיצוב הפנימי של הרכב בהתאם להעדפות העיצוביות שלכם. ישנם מגוון רחב מאוד של צבעים שתוכלו לבחור מתוכן את הריפוד המועדף עליכם וכל שנותן לעשות הוא להלביש אותו בצורה פשוטה וקלילה. אופציה שניה והרבה יותר מורכבת ואשר עלותה גבוהה יותר, היא האופציה של תפירת ריפוד לרכב בהתאם למידות המושבים. מדובר בפעולה מורכבת הכוללת הסרה של הריפוד הקיים ותפירת ריפוד חדש.

חשוב לבצע את הפעולה אצל בעל מקצוע המתמחה בריפוד ספות, אשר מתמחה בבדים כזה אשר מתמחה אף בצביעת ספות מעור, תיקון שטיחים, כמו כן ריפוד לכורסא, וביצוע ריפוד לכיסאות. ללא ספק למי שמעוניין באיכות גבוהה האופציה השנייה היא היותר טובה אך יש לקחת בחשבון את העלויות הכספיות הגבוהות יותר מאשר ריפוד בהלבשה. בכל אופן שתי האופציות הן מצוינות ויבצעו את העבודה ביעילות.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
Call Now Button
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?