תיקון ריפוד לרכב

תיקון ריפוד לרכב

נסיעה ברכב מהווה משהו שמרבית הישראלים חווים מדי יום. רובנו מתניידים עם הרכב כדי להגיע לעבודה, לקחת את הילדים לחוגים וכדי לצאת לבלות ולטייל. המציאות בארץ ישראל הפקוקה, ובמקביל, המערכת הרעה של התחבורה הציבורית, גורים לכך שהאדם הממוצע נמצא המון ברכב שלו מדי יום, וזה רק בנסיעות לעבודה. לכן, חשוב מאוד לשמור על הרכב, לטפח אותו, ואף לשדרג אותו מדי פעם. האלמנט הכי דומיננטי בכל רכב אלו המושבים, עליהם אנחנו יושבים, ובחלק מהמקרים, משתמשים בהם גם כמקום לשים עליו חפצים, ועליהם צריך לשמור יותר מכל ולעיתים אף לבצע תיקון ריפוד לרכב.

תיקון ריפוד

חלק דומיננטי ובולט – תיקון ריפוד לרכב

כאשר נכנסים לרכב, מגלים כי המושבים תופסים לפחות כ-80 אחוזים מהחלל הפנימי, והוא מאוד דומיננטי ובולט, גם מבחינת נראות. כסאות יפים הם מרשימים ומשדרגים את הרכב, לכן, חשוב מאוד לשמור על הריפוד, לכסות אותו אם צריך ואף להחליף ולשדרג אותו אחת לתקופה. הדרך הכי טובה לשמור על המושבים במצב מעולה היא לבצע תיקון ריפוד לרכב בצורה מקצועית. כאשר רואים שהבלאי מתחיל להיות בולט, והנזק הוא גדול, צריך להיות אקטיביים ולבצע פעולה שתחזיר את הכסאות למצב התקין שלהם. הכסאות ברכב נוטים לספוג הרבה מאוד אבק ולכלוך, ובמיוחד אם יש ילדים מאחורה, או שיש בעלי חיים שנוסעים ברכב. הלכלוך הוא מאוד דומיננטי וברור, והופך את הנסיעה ללא נעימה. בנוסף, כסאות מלוכלכים אפילו מורידים את ערך הרכב בעיני קונים, כאשר רוצים לבצע מכירה.

ללכת על הטוב ביותר

כאשר רוצים לבצע תיקון ריפוד לרכב בצורה מקצועית, העדיפות היא ללכת על הטוב ביותר. אין כל ספק שהריפוד האיכותי והטוב ביותר הוא ריפוד ספות עור למושבי הרכב, ולשם צריך לשאוף, בעיקר ברכבים חדשים ויוקרתיים. ריפוד מעור לרכב מעניק מראה של סטייל , והוא גם חזק ועמיד יותר מאשר ריפוד בד. הרכב הופך בין רגע לרכב ששווה יותר, גם בעיני הנהג וגם בעיני קונים עתידיים. כל עבודה שכוללת החלפה של ריפודים לרכב צריכה להיעשות במקום הנכון. חשוב מאוד להגיע לאנשי מקצוע טובים שמכירים את העבודה ומסוגלים להציע ללקוח מגוון רחב של אפשרויות. יש סוגים רבים ושונים של ריפודים, ממגוון רחב של איכות וצבעים, והבחירה היא קריטית, כי היא נשארת אתכם לשנים הקרובות. בסופו של דבר, גם ההחלפה עצמה היא לא פשוטה, וצריכה להיות מקצועית באמצעות במרפדייה מקצועית אשר עוסקת בריפוד ספות וכן בצביעת בד ריפוד והתמחות ספציפית בריפוד לרכב.

גם התקרה חשובה

אגב, כאשר מדברים על תיקון ריפוד לרכב מדברים לא רק על הכסאות, אלא גם על הגג. גם ברכבים שיש להם סאן רוף וגם ברכבים רגילים, התקרה נוטה להתלכלך, יש עליה שכבה של ריפוד ישן, וגם היא נוטה להישרט ולהיקרע. כדי לתת לרכב את המראה המושלם והנקי, צריך לבצע ריפוד תיקון לרכב בתקרה אחת לתקופה באופן עקבי. הפעולה היא למעשה להוריד את הריפוד הישן ולהתקין חדש בצורה מקצועית ואיכותית, כך שייראה שהריפוד המותקן הוא הריפוד המקורי, ללא כפלים בצדדים או אי שלמויות מכל סוג.

לשדרג במקומות הנכונים

כאשר כבר בחרתם להשקיע ולשדרג את הרכב, צריך לעשות זאת במקומות הנכונים. ניקיון של הרכב הוא רק חלק מהעניין, וכאשר מבצעים ריפוד מחדש, שווה לבחור חומר איכותי וטוב, וכזה שישדרג את הנראות של כל הרכב ולא רק של החלק העליון. זכרו – תקרת רכב טובה היא גם פונקציונאלית, מפני שהיא מונעת דליפות והרס של הגג והריפוד. ריפוד הוא חשוב, כאמור, לא רק בפן של הנראות, אלא גם בפן הפונקציונאלי, שכן הוא מספק שכבת הגנה חשובה. ריפודים לרכב מגיעים בכל מיני צורות שונות, ויש קטגוריות שונות של איכות. דווקא בנושא התקרה ובנושא הכסאות, העדיפות היא להשקיע.

לתקן את הבלאי

אנשים לא נוטים להחליף רכבים איכותיים. הם נשארים עם רכבים לאורך תקופה גם משיקולים כלכליים, אך לא רק. אנשים לא אוהבים להחליף רכבים משיקולי הרגל ונוחות, והדבר הטוב ביותר לעשות כאשר מחזיקים רכב לתקופה של יותר מחמש שנים, הוא פשוט לתחזק אותו בצורה ראויה. תיקון ריפוד לרכב הוא מתבקש כאשר הבלאי של הכסאות או התקרה נהיה קשה מנשוא, וכאשר משדרגים את הריפוד, מקבלים למעשה רכב מחודש, מבחינת נראות והרגשה.

עבודה מקצועית של תיקון ריפוד לרכב

תיקון ריפוד לרכב צריך להיעשות בצורה מקצועית, על ידי אנשי מקצוע מנוסים. יש לבחור את הריפוד הנכון, לבצע מדידות וכמובן לבצע את הפעולה עצמה בצורה המקצועית ביותר. רק כך אפשר להשיג את המטרה, שהיא חידוש פנים הרכב, ושדרוגו גם בפני קונים פוטנציאליים. ריפוד איכותי יכול אפילו לעלות את מחירו של הרכב ולאפשר לו להימכר במחיר גבוה מזה שנקנה. פעולת תיקון הריפוד צריכה להתקיים כאשר הריפוד ניזוק, אך ריפוד מחדש של הרכב יכול וצריך להיעשות אחת לכמה שנים. מעוניינים אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים ונשוב אליכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button