איך לרפד ספה בעצמך

ספה

טרנד עשה זאת בעצמך הולך וכובש את העולם ורואים יותר אנשים אשר מעדיפים לתקן ולעשות דברים בעצמם מאשר לפנות אל בעל מקצוע אשר יעשה זאת עבורם באופן מקצועי יותר. ניתן לומר כי המצב הכלכלי משחק פה תפקיד מרכזי ויש המעדיפים להוזיל עלויות באמצעות כך שהם יבצעו דברים בעצמם. ניתן לראות כיום כיצד אנשים מעוניינים לדעת איך לרפד ספה בעצמך ובעיקר אלה אשר מאוד אוהבים את תחום העיצוב ופועלים ליצירת שינויים בבית על בסיס שבועי ובין היתר מחליפים לעיתים קרובות את ריפוד הספה ומתאימים אותו מבחינת הצבע והמרקם לאווירה העיצובית אשר משתנה בבית.

אותם אנשים אשר מעוניינים לדעת איך לרפד ספה בעצמך הם בעיקר אנשים יצירתיים אשר ניחנו ביכולות טכניות וזאת משום שלרפד ספה זה פעולה שאינה פשוטה כלל ודורשת מיומנות גבוהה אם אתם מעוניינים שהתוצאה הסופית תהיה מעולה. רבים האנשים אשר בחרו לרפד ספה בעצמם ותוך כדי התהליך הסתבכו ופנו באופן מידי אל בעל מקצוע בתחום ריפוד הספות ותיקון ספות בבית הלקוח כדי שיגיע וישלים את העבודה במטרה שהספה תהיה בעלת מראה עיצובי מרשים כפי שהייתה בהתחלה.

על מנת לרפד ספה בבית הלקוח, דרושה התאמה מאוד גבוהה בין כמה מרכיבים אשר כאשר ניצור ביניהם חיבור, המראה הסופי יהיה מושלם. כאשר לא תהיה התאמה בין גודל הריפוד, גודל הספוג שחתכנו ובין היכולות המקצועיות הגבוהות שדרושות לביצוע המשימה, התוצאה הסופית תהיה באיכות ירודה מאוד.

ציוד העונה לשאלת איך לרפד ספה בעצמך

איך לרפד ספה בעצמך – השלבים לביצוע

תהליך לריפוד ספה הינו תהליך ארוך ומורכב אשר צריך להיות מבוצע בעדינות ובמיומנות גבוהה לאחר תהליך ניקוי ספות במטרה לא לגרום נזק שיהיה קשה מאוד לתקנו במידה ותצטרכו לעשות זאת לכן אם אין בידיכם את היכולות והכישורים המתאימים לביצוע העבודה, עדיף כי תשאירו זאת למומחים בתחום ופנו עוד היום לרפד ספות מומחה ומקצועי אשר יגיע עד אליכם ויבצע עבורכם את מלאכת ריפוד הספות באופן המקצועי ביותר כך שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת ומרהיבה.

חפשו רפד אשר עוסק בריפוד כיסאות, ריפוד כורסאות, וכן תיקון ספות עור בבית הלקוח כמו כן תיקון שטיחים וכיוצא בזה. כל מי אשר מעוניין לדעת איך לרפד ספה בעצמך חייב שיהיו ברשותו הכלים המתאימים לביצוע העבודה שכן בלעדיהם בלתי אפשרי יהיה לבצע את העבודה. עליכם לוודא כי יש ברשותכם מהדק סיכות, ערכת תפירת לבד או לעור, ספוג למילוי, ריפוד חדש, כלי מדידה והמון סבלנות ויצירתיות.

בלעדי כל המרכיבים הללו בלתי אפשרי יהיה להתחיל ולעבוד על ריפוד הספה או שהתוצאה הסופית תהיה רעה מאוד עד כדי שבלתי ניתן יהיה להשתמש שוב פעם בספה ובהחלט מדובר בבזבוז של זמן וכסף אשר היה יכול להתנהל אחרת אם הייתם בוחרים להזמין איש מקצוע אשר מבין בתחום ויודע בדיוק מה להביא וכיצד להתנהל בשלבים השונים. כאשר מעוניינים לדעת איך לרפד ספה בעצמך, צריך להכיר את השלבים השונים בדרך להשלמת העבודה

ריפוד לכיסא

השלבים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מתחילים

הסרת הריפוד הישן – בשלב הראשון עליכם להסיר בעדינות את הריפוד הישן אותו אתם מעוניינים להחליף. מדובר בפעולה אשר חייבת להיעשות באופן עדין ומבוקר באמצעות פרימת התפרים או הוצאת הסיכות באופן ידני ולא לפעול באופן של תלישה מהירה של הבד או הסרתו באמצעות פעולת גזירה. ככל שפעולת הסרת הריפוד תיעשה באופן המקצועי והמיומן ביותר, כך לא ייווצרו נזקים בספה אשר יובילו לכך שיהיה מאוד קשה לרפד אותה מחדש וכי תאלצו לטפל בנזקים שנוצרו אם בכלל ניתן יהיה לעשות זאת כתוצאה מנזקים קשים אשר עלולים להיווצר אם תפעלו בדרך של הפעלת כוח גס בעבודה כה עדינה ורגישה.

מדידות – בשלב השני לאחר שהסרתם את הריפוד הישן אותו אתם מעוניינים להחליף ולחדש את הספה, עליכם לבצע מדידות של הספה. על המדידות להיות מדויקות מאוד שכן כל חריגה מהן תפגע בריפוד של הספה אשר הבד אמור להיות במידה מדויקת ביחס לספה על מנת שיהיה מתוח בדיוק במידה ולא קצר או ארוך מידי דבר אשר ישפיע מאוד על המראה הסופי של הספה ואין ספק כי כישלון במדידות ישפיע על כישלון בעבודה כולה.

רכישת בדים – לאחר שמדדתם את גודל הספה, עליכם לרכוש את הבדים אשר ישמשו אתכם לביצוע הריפוד. אורך הבד אותו אתם רוכשים, צריך להיות בהתאמה למדידות שביצעתם.

גזירה – בשלב הזה עליכם לגזור את הבדים בהתאם לשבלונה של מדידת הספה שביצעתם. מדובר בשלב מאוד קריטי אשר צריך להיעשות בעדינות ובסבלנות על מנת שהתוצאה שתהיה מדויקת והתוצאה הסופית תהיה איכותית. כמו כן בשלב זה עליכם לגזור גם את ספוג המילוי בהתאם לגודל הבדים.

תפירה – בשלב הסופי עליכם להניח את ספוג המילוי ומעליו את הריפוד ולהתחיל בפעולת התפירה או הידוק הבד לספה. מדובר בפעולה אשר דורשת מיומנות רבה על מנת שהתוצאה הסופית תהיה איכותית לכן אם אתם חושבים שאתם לא מסוגלים לעשות זאת, העדיפות היא לפנות לבעל מקצוע אשר מיומן בתחום וישמח לבצע זאת עבורכם.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button