ריפוד ספות בתל אביב

ריפוד כורסא ישנה

מחפשים ריפוד ספות בתל אביב? יש לכם קרעים או חורים בבד? המושבים שוקעים? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את הפתרון. מתי תצטרכו להזמין שירות של ריפוד ספות, איך בוחרים בעל מקצוע אמין וכמה זה עולה? כל התשובות במאמר שלפינכם.

ריפוד ספות עור

מתי תצטרכו להזמין שירות של ריפוד ספות בתל אביב?

אין ספק שספת הבד או העור שלכם מהווה אובייקט עיצובי משמעותי בכל הקשור לנראות של הבית ודווקא בגלל זה, אתם צריכים להקפיד על המראה שלה. נוכל להגדיר זאת פשוט, לא משנה כמה הבית שלכם יפה ומעוצב, כל עוד הספה שלכם מעופשת או קרועה, לא עשיתם בזה שום דבר. ברוב המקרים סביר להניח שתצטרכו להזמין שירות של ריפוד ספות בתל אביב במקרים בהם יש לכם חור או קרע בבד של הספה.

במקרים אחרים, יתכן מאד שעם הזמן או כתוצאה מבלאי טבעי הבד יתבלה ויאבד את הברק שכל כך מאפיין אותו. יש מקרים בהם על הבד של הספה יופיעו כתמים קשים שיסרבו לרדת ולא תהיה לכם ברירה אלא להזמין שירות של ריפוד ספות. בכל מקרה, לא משנה מה המצב של הספה, שירות של ריפוד ספות יוכל לספק לכם מענה לכל הליקויים ולמעשה לחדש עבורכם את הספה לחלוטין.

איך בוחרים ספק מקצועי לריפוד ספות בתל אביב?

לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע לריפוד ספות, חשוב לנו שתבדקו קודם שמדובר בבעל מקצוע אמין. אתם צריכים לוודא שאתם סוגרים עם בעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו לאורך כל הדרך, לא רק בזה שהוא יבצע עבורכם עבודה מקצועית, אלא שהוא גם יגיע אליכם בזמן שהוא התחייב ויגבה מחיר הוגן על העבודה שלו. בשביל זה אתם צריכים לדבר עם לקוחות קודמים של בעל המקצוע ולוודא איתם שאתם אכן יכולים לסמוך עליו. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם להציץ בעבודות קודמות שלו ולוודא שאתם מתחברים לעבודה שלו, זה יעזור לכם מאד להתרשם ממנו.

רגע לפני שאתם סוגרים על בעל המקצוע לרפד את הספה שלכם בתל אביב, אנחנו ממליצים לכם לעשות בדיקה לגבי המחיר, על מנת שתוכלו להשוות הצעות מבעלי המקצוע. כנסו למחירונים המומלצים ברשת ובדקו כמה מקובל לגבות על עבודה שבעל המקצוע צריך לבצע עבורכם. רק לאחר מכן, אנחנו ממליצים לכם ליצור קשר עם שלושה בעלי מקצוע לפחות ולקחת מהם הצעות מחיר. השוו בין הצעות המחיר הללו ובחרו בזו שנראית לכם הכי מקצועית והכי מפורטת, כזו שגורמת לכם לסמוך על בעל המקצוע בעיניים עצומות.

כמה עולה לרפד ספה?

עלות העבודה עשויה להשתנות בהתאם לכמות הספות שתבקשו לרפד, סוג הבד ומורכבות העבודה. זו בדיוק הסיבה שבגינה אתם צריכים לדרוש הצעת מחיר מוקדמת על השירות, על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות. באופן כללי, נוכל לציין כי עלות ריפוד כורסא מבד נעה בין 1000-2500 ₪, עלות ריפוד ספות בתל אביב בגודל דו מושבית מבד נעה בין 2000-4000 ₪. כמובן שריפוד ספה מעור הוא יותר יקר ואם תבחרו לרפד כורסא למשל, העלות נעה בין 2000-3500 ₪ ואילו ריפוד ספה דו מושבית מעור נעה בין 3000-6000₪.

כך תשמרו על הספה שלכם

לפני הכל אנחנו ממליצים לכם לא לנקות את הספה שלכם עם חומרי ניקוי, אתם פשוט עלולים להרוס אותה. במידה ומדובר בספה מבד רחיץ, תוכלו פשוט לשטוף אותה במים אך אם מדובר בבד טבעי, אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך. באופן כללי, שמרו על הספה, השתדלו שלא להניח עליה פריטים כבדים ואם יש לכם בעלי חיים בבית, כסו את הספה שלכם על מנת שזו לא תוכתם חלילה מהצרכים שלהם. אחת לשנה אנחנו ממליצים לכם להזמין שירות מקצועי של חידוש ספה על מנת שהנזקים לא יחמירו.

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button