ריפוד ספות בהרצליה

מחפשים ריפוד ספות בהרצליה? הגעתם למקום הנכון. מרפדיית וינטאז' קפיטונאז' לשירותכם. אצלנו תוכלו לרפד כל דבר שקשור בבד: ריפוד ספות, ריפוד כסאות, צביעת עורות ותיקונים נפוצים.

חברתנו פועלת בכל אזור מרכז הארץ משנת 1952 ומעניקה שירות מכל הלב לכל תושבי המרכז. והמחירים? הוגנים בהחלט.

מעבר לעובדה שריפוד הוא עבודה מורכבת, מדובר גם בעבודה לא זולה בכלל. כמה עולה לרפד כורסא, כמה עולה לרפד ספה ואיך לא תפלו על חאפר? כל התשובות לפניכם.

ריפוד ספות בהרצליה

כמה עולה לרפד כורסא?


האמת היא שמחיר של ריפוד כורסאות הוא קצת טריקי, מכיוון שלכאורה מדובר בכורסא בודדת ולא בסלון הכולל שתי ספות ולעיתים גם שלוש. דווקא ריפוד כורסא הוא לעיתים מורכב יותר, מכיוון שברוב המקרים מדובר בכורסאות מיוחדות בעלות עיצוב ייחודי ובד שכיום כבר אולי קצת קשה להשיג. כמובן שבמידה מדובר בכורסא מבד המחיר יהיה זול יותר ובמקרים של ספה מעור המחיר יהיה יקר יותר, מכיוון שהעור יותר יקר.

בכל אופן, מחיר כורסא מבד יכול להתחיל ב- 500 ₪ ולזנק עד ל- 2500 ₪ ולעיתים אף יותר, תלוי כמובן במורכבות העבודה וסוג הבד. עלות ריפוד ספה מעור נעה בין 1500-4500 ₪ ויש מקרים שהעלות תהיה אף יקרה יותר. עוד נתעכב על כך בהמשך, אך בהחלט מומלץ לשלוח לבעל המקצוע שלכם תמונה של הכורסא לפני שאתם סוגרים איתו.

כמה עולה ריפוד ספות בהרצליה?


בכל הקשור לריפוד ספה בהרצליה, העלות מושפעת באופן ישיר מסוג הספה, הגודל שלה והאם מדובר בספה מעור או מבד. ככל שהספה גדולה יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר, אך בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא באופן משמעותי. לדוגמא, עלות ריפוד ספה דו מושבית מבד נעה בין 2000-4000 ₪ ואילו עלות ספה תלת מושבית מבד נעה בין 2500-2500 ₪. ממש כמו במקרה של הכורסא, גם במקרה הנוכחי במידה ומדובר בספה מעור המחיר יהיה יקר יותר. לדוגמא, עלות ריפוד ספה דו מושבית מעור נעה בין 4000-7000 ₪ ואילו עלות ריפוד ספה תלת מושבית מעור נעה בין 5000-8000 ₪. כמובן שגם כאן עלות העבודה משתנה בהתאם למורכבות העבודה וכמות הספות שתבקשו לרפד.

כך תבדקו מראש מחירים


זה נכון שלא ניתן לתמחר כל עבודת ריפוד מראש ושיש עבודות מורכבות יותר ומורכבות פחות ועם זאת, אנחנו ממליצים לכם לברר מראש את המחירים הנפוצים בתחום לפני שאתם מזמינים שירות של ריפוד ספות בהרצליה. ככל שתפגינו יותר ידע לגבי המחיר של העבודה, כך בעל המקצוע יבין שאתם כלקוחות מבינים עניין ולא ינסה לערבב אתכם.

אגב, מעבר למחירים הנפוצים מומלץ מאד לבדוק מה עשוי לייקר את העבודה, בין אם סוג הבד, כמות הרהיטים שאתם רוצים לרפד, מורכבות העבודה ועוד. ככל שתבררו יותר פרטים, כך הסיכוי שתופתעו לגבי המחיר יורד משמעותית. מבחינתכם אתם צריכים לעשות את הכל על מנת להימנע מהפתעות, בין אם זה לשלוח לבעל המקצוע תמונות של הרהיטים ובין אם לדרוש ממנו להגיע אליכם לביקור מקדים להצעת מחיר.

כך תבחרו רפד ספות בהרצליה – שלא תפלו על חאפר


כדי לא ליפול על חאפר בתחום ריפוד ספות בהרצליה, אנחנו ממליצים לכם לעשות קצת שיעורי בית לפני שאתם סוגרים עם בעל מקצוע. מה זה אומר בפועל? שמומלץ מאד לבחור בבעל מקצוע אמין שאתם יכולים להרגיש רגועים להזמין אותו אליכם הביתה ולבצע עבודה על הרהיטים שהכי קרובים ללבכם. בסופו של דבר, מדובר בעבודה מורכבת ורגישה שלא יכולה להתבצע בבית שלכם ובעל המקצוע יצטרך לקחת את הרהיטים אליו לרפדיה, אתם צריכים לדעת ולהאמין שאתם מוסרים אותם לאדם שאתם יכולים לסמוך עליו. לכן, דברו עם לקוחות של בעל המקצוע ובררו האם מדובר באדם אמין, לפני הכל. אתם יכולים להתפשר על מקצועיות וזמנים, אך אל תתפשרו על אמינות ומקצועיות, זה לא שווה את זה.

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button