תיקון ספות

תיקון ספות

אורך החיים של ספות אמור להיות ארוך במיוחד, שכן כאשר אנשים קונים ספה, הם מפנטזים על שימוש של למעלה מעשור. בפועל, לאור השימוש האינטנסיבי במיוחד בספות, רובן לא מגיעות לנקודת היעד המבוקשת, ויש להחליף אותן בתכיפות מוגזמת. הסיבה היא שהספה באה לידי שימוש כל הזמן, ועל ידי כל דיירי הבית. המבוגרים, הילדים, האורחים ואפילו בעלי החיים משתמשים בספה, לעיתים בצורה מוגזמת מדי (משחקי ילדים, אוכל, שערות של בעלי חיים), ולכן, מרהיט שיש להתפאר בו, מקבלים רהיט שמנסים להסתיר אותו, עד שאין ברירה אלא להחליף אותו. המטרה בביצוע תיקון ספות היא למנוע את פעולת ההחלפה של הספה אשר עד לא מזמן הייתה לה תפקיד מרכזי במרכז הסלון ולמעשה בכל הבית כולו שכן הסלון הוא מרכז החיים בבית, את רוב שעות היום אנו מעבירים בסלון אשר הפך למוקד ההתרחשויות בבית ועל כן העומס המופעל על הספה הוא עצום דבר אשר יוצר בלאי באופן טבעי.

אם לא נדע לשמור על הספה ולספק עבורה את התנאים האופטימליים להמשך עמידותה היא לא תוכל להחזיק מעמד זמן רב ונאלץ להחליף ספה כל פרק זמן קצר, דבר אשר יגרור הוצאות כספיות גבוהות ומיותרות שהיו נמנעות אם היינו משקיעים בניקוי הספה מאבק, שאריות מזון, לכלוכים וכתמים אשר לאורך זמן פשוט יובילו לשפשופים, קילופים וקרעים אשר יצריכו תיקון מקצועי ומורכב של הספה ואם כבר עושים תיקון ספות בד, אז כמובן רק דרך אנשי מקצוע אשר מומחים בתחום ויעשו את העבודה בצורה איכותית ביותר ויחזירו את הספה לקדמותה.

הספה מורכבת לרוב מהרבה מאוד מרכיבים, כולל עץ, ברזלים ואפילו פלסטיק, וזאת ללא הכריות והריפוד, שמגיע בשלל צורות וצבעים. הריפודים יכולים להיות מורכבים מעור, לייקרה או בד, והם מגיעים לרוב עם תבניות כאלו או אחרות שמשדרגות את המראה של הבית. לצערנו, כל מרכיב בספה נשחק וסופו להינזק, ולכן, אין מניעה מלבצע תיקון ספות מקצועי. תיקון ספות מקצועי עוסק בכל הרבדים של הספה, כולל תיקונים והחלפות של רכיבים. לעיתים, יש תיקונים שאפשר לבצע בעזרת שיפוץ קל, ובמקרים אחרים יש להחליף את כל הדיקטים שנמצאים מתחת לכריות. מדובר בתורה שלמה, שבמסגרתה, יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שעובדים בתחום.

כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, צריך לעבוד עם הטובים ביותר. חשוב מאוד על מנת לצמצם את הצורך בתיקונים מורכבים, חשוב לבצע ניקוי תמידי לספה ולהוריד ממנה כל לכלוך או אבק אשר מזיקים מאוד לספה. בנוסף, 1-2 פעמים בשנה מומלץ להביא איש מקצוע אשר יגיע לביתכם ויבצע ניקוי יסודי של הספה באמצעות חומרים ייעודיים לניקוי ספות אשר יעלימו כל כתם, אבק, הצטברות של מזון בחריצים ויחזירו את הברק שהיה חסר לספה. אם תתמידו לנקות את הספה ולטפח אותה בחומרים אשר מומלצים לסוג הספה שלכם, תוכלו להאריך את חיי הספה שלכם באופן משמעותי ביותר ובכך להימנע מביצוע תיקון ספות אשר יעלה לא מעט כסף או אפילו תיאלצו להיפרד מהספה שלכם אם הנזק יהיה גדול מאוד ובלתי ניתן לתיקון.

תיקון ספות

מקצועיות ואמינות בפעולת תיקון ספות

חברות אשר מבצעות תיקון ספות צריכות להיות מקצועיות ואמינות, ושיהיו להן את כל הכלים כדי לבצע את התיקון המושלם. תיקון קטנים אפשר לבצע בבית הלקוח, בעוד תיקונים גדולים יותר יש לבצע בסדנה של החברה, שאמורה לקחת את הספה ולהחזיר אותה מחודשת לאחר כמה ימים. לא כל אחד רוצה או יכול להחליף את הספה שלו, ולכן, תיקון ספות מהווה את הפתרון האידיאלי. לחלק מהספות יש ערך סנטימנטלי, אחרות הן חדשות ולא נשחקו, אלא קיבלו מכות חזקות ויש אנשים שפשוט מתחברים לספה באופן כזה, שהיא מגדירה להם את כל הטון העיצובי של הסלון. לכן, תיקון ספות הוא בהחלט רלוונטי, ופונה לכמות גדולה של אנשים.

תיקון ספות מתחיל עם ניקיון של הספה, שכן הרבה אנשים שולחים את הספות שלהן לתיקון עקב לכלוך. יש הרבה פעולות שאפשר לעשות כדי לנקות את הספה, מעבר לתחזוקה שוטפת בבית. ישנם מכשירים מתוחכמים שיודעים להוציא את האבק והשומנים מהריפודים, ולהעניק לספה חיים חדשים. מעבר לכך, ישנם חומרים חדישים שעוזרים לתחזק את הספות, ובמיוחד כאשר מדובר בספות מעור. ישנם שמנים מיוחדים שאפשר למרוח על הספה כדי להחזיר לה את הברק, ואפילו חומרים המוזרקים לעור ומונעים סדקים וקרעים. עם זאת, יש ניקוי שרק חברות מקצועיות יכולות לבצע, וזאת עם מכשירים מיוחדים שיודעים להחזיר את הספה למצב שהייתה ביום בו נקנתה.

אתגרים ופתרונות

האתגר הכי גדול של תיקון ספות הוא הנושא של השלדה. בחלק גדול מהמקרים, השלדה של הספה היא זו שניזוקה, לרוב ממכה חזקה או משחיקה ארוכת שנים. ובכן, במצב כזה, החלפת החומרים מתבקשת במקרה בו הספה עשויה מעץ, ואפשר להתאים את החלק בצורה מדויקת. אם הספה עשויה מברזל או פלסטיק, האתגר הוא גדול יותר, אם כי יש חברות המצליחות למצוא את הפתרון גם במקרים כאלו. בשורה התחתונה, אפשר לתקן כל ספה, אך השאלה המתבקשת היא: האם זה שווה את המאמץ, והאם אפשר לקנות ספה חדשה? בחלק גדול מהמקרים, כאשר רואים את היתרונות והחסרונות, תיקון ספות הוא מתבקש ואף רצוי, ויחזיר לכם את הספה האהובה למצב מצוין בשירות זה תוכלו למצוא תיקון ספות עור וכן תיקון ספה שוקעת או תיקון ספות דמוי עור ותיקונים לכול סוגי הספות הקיימות.

ספה היא לא רק לישיבה, והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית. הסלון סובב סביבה, והיא חלק דומיננטי ובלתי נפרד מכל עיצוב. כאשר הספה קרועה, שבורה או בלויה, זה משפיע על כל הבית, ולא רק על הספה עצמה. חשוב להשקיע בטיפוח הספה, בתחזוקה שלה ובניקיון שלה, אך כאשר היא ניזוקה, חשוב מאוד לבצע תיקון ספות מקצועי במרפדייה שישים את כל הסלון באור חדש. כאשר מקבלים ספה מחודשת, כל הבית נראה לפתע מרשים יותר, והספה, ממצב בלוי וקרוע, הופכת למשהו שכיף לשבת עליה ולהשתמש בה. דיירי הבית רק מחכים לרגע בו ישבו על הספה בסוף היום, ורק ראוי להעניק לכולם רהיט איכותי, נקי ותקין לשימוש.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button