תיקון ספה קרועה

תיקון ספה קרועה

תיקון ספה קרועה הוא למעשה תיקון קרע בולט או שאינו בולט באחת מספות הסלון השלנו. בין אם הקרע נראה לעין או שאינו נראה לעין, סובייקטיביות התיקון היא בעיני המתבונן. יש את אלו שמיד עם הופעתו של כל פגם באשר הוא, יכתתו רגליהם היישר אל חנות השירות. ויש אלו שרק פגם ניכר לעין יגרום להם לעשות כן. כך או כך, המלצתנו היא לא להגיע לפגם משמעותי, ולאפשר תיקון מיידי. מאחר שיכולים לבצע מגוון של פגמים, כמובן שבהתאם יש גם מגוון דרכי טיפול.

תיקון ספה קרועה

תיקון ספה קרועה באמצעות שיטת הטלאי

אם הקרע שנוצר איננו מצוי במקום אשר בולט לעין, עדיין המלצתנו תהא לטפל בו. אך אם אין באפשרותכם כרגע לבצע תיקון משום שאתם מועדים לפני החלפת הסלון או משום שאין בתקציבכם האפשרות לכך, ישנה האופציה להשאיר את המצב כך בתקווה שהקרע לא יגדל. במצב זה, הקפידו שלא לעשות שימושים לא נורמטיביים בסלון הבית. ושוב, המלצתנו היא כן לבצע את התיקון במידת האפשר.

אם הקרע כן בולט לעין, ישנן מספר דרכים לתיקון ספה קרועה. אחת הדרכים הטובות ביותר לתיקון הקרע היא לאחות אותו באמצעות טלאי מתאים. טלאי זה יכול שיימכר בנפרד במתכונת 'עשה זאת בעצמך' על ידי חנויות שירות בתחום הריפוד ותיקון הספות, ויכול שימכר יחד עם שירות התיקון גם יחד. שיטת הטלאי מתאימה עבור ספה המרופדת בעור או המרופדת בריפוד דמוי עור

לאחר בחירת הטלאי המתאים, יש לדאוג תחילה לנקות היטב יסודית את מקום הקרע. או אז, ממקמים את הטלאי מתחת לקרע בספה, באמצעות דבק מתאים אשר מורחים בין הטלאי לבין הריפוד הופכים למעשה את הטלאי לחלק בלתי נפרד מהריפוד הקיים. האמינו או לא, שיטת הטלאי רלוונטית עבור פגמים קטנים וכן עבור פגמים בינוניים. היא בקלות יכולה להחזיק לכמה שנים עד להחלפת מערכת סלון חדשה. יש לזכור כי תוך כדי התהליך- אין להתיישבעל הספה או לגעת במקום ביצוע התיקון.
תהליך שיטת הטלאי הוא לרוב פשוט למדי וקל מאד ליישום. באם תבחרו בשיטת תעשה זאת בעצמך- זה אפשרי לחלוטין. אך לרוב המלצתנו היא לקחת איש מקצוע אשר מבין דבר או שניים בתחום. בעיקר אם מדובר בספה אשר אין בכוונתכם להחליף בקרוב. מדוע? משום שאם חלילה יגרם נזק, העלויות יוכפלו. תשלמו גם על הטלאי, גם על השירות וגם על הטלאי החדש- במקרה הטוב. ובאם אין ברצונכם בכל מקרה להחליף את מערכת הסלון בקרוב- חבל על הכסף.

דרכים נוספות לתיקון ספה קרועה

דרך נוספת לתיקון ספה קרועה היא ביצוע תיקון ספות על ידי תפירה של מקום הפגם. מאחר שמדובר בתיקון נקודתי ועדין, במקרה זה עליכם לגשת לאיש מקצוע בלבד. התפירה מתבצעת על ידי פיסות בד או עור בצבע הדומה ככל האפשר לצבע הספה. עלותה של דרך זו היא פחותה מעט מהאחרות.

הדרך האחרונה והיקרה יותר, אך זו בעלת התוצאות הטובות ביותר היא ריפוד הספות מחדש ע"י איש מקצוע ובעל מרפדייה. שיטה זו היא המדויקת ביותר, האסתטית והיפה ביותר. ובכוחה להעניק לסלון שלכם נראות ונוחות כמו ביום הראשון בו רכשתם אותו. ואף לשדרגו מעבר לכך.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button