תיקון ספה שוקעת

ספה שוקעת

ספה היא אחד הרהיטים אשר נמצאים בשימוש מתמיד לכל אורך היום ועומדים במגוון עומסים באופן קבוע לכל אורך היום וכתוצאה מכך הם חשופים להיווצרות בלאי באופן דיי מהיר כאשר אחד הנזקים היותר עיקריים ונראים לעין הוא שקעים אשר נוצרים בכריות הספה כתוצאה מעומס רב שהם ספגו עם השנים אשר השפיע רבות על המילוי של הכריות אשר איבד מחוזקו ואיכותו ולכן יש צורך לבצע תיקון ספה שוקעת על מנת להחזיר את הנוחות מחדש לספה ולתקן את מילוי השקע שנוצר.

מדובר בפעולה יחסית פשוטה למומחים בתחום אשר נעשית בשלבים. כאשר בשלב הראשון מסירים בעדינות את הריפוד הקיים כך שלא ייווצרו קרעים בריפוד או נזקים לשלדת הספה. לאחר מכן מסירים את המילוי הישן אשר איבד מאיכותו וכבר לא מספק עבורנו את התמיכה הדרושה לגב ולרגליים ולבסוף מכניסים מילוי חדש בהתאם למידות הספה ותופרים מחדש את הריפוד לספה כאשר ישנם כריות אשר מגיעות עם רוכסן אשר מקל על תהליך החלפת המילוי ומקצר אותו באופן משמעותי.

תיקון ספה שוקעת וקרועה

מיקום מרכזי אשר משפיע על היווצרות שקעים

ספות לרוב יהיו במיקום המרכזי ביותר בחלל החדר. כמעט ולא תמצאו ספות בצד החדר או באזורים פנימיים ולא מרכזיים. מיקומן כשחקן המרכזי בבית או בכל מקום אחר, מעלה את הסיכון להיווצרות שקעים בספה אשר תחילה נראה שינוי קל בגובה המושבים או משענות הגב ולרוב לא נייחס לכך כל חשיבות ובכלל עין שאינה מקצועית, לא תשים לב בהתחלה לשינויים בספה.

לאחר מכן, ככל שהזמן יעבור ולא נטפל במילוי שקעים הקטנים, לאט לאט נראה כי מתפתחים שקעים יותר גדולים אשר לרוב הם יהיו במושבים משום שזה המקום בו העומס על הכריות הוא הרב ביותר וכל כובד המשקל שלנו מונח שם. על מנת להימנע מתיקון ספות מורכב של השקעים בספה אשר יכלול החלפה של חומרים רבים, יש לבצע תיקון ספה שוקעת כמה שיותר מהר. כאשר נזניח את הספה השוקעת ולא נבצע תיקון יסודי ומהיר כמו צבע לעור או תיקון קרע בספת עור, עלולים להיווצר נזקים נוספים מלבד החלפת מילוי כמו למשל התפוררות של הבד, קרעים ופרימות חוטים ויידרש תיקון מאסיבי ומורכב יותר וכמובן שעלות התיקון תהיה גבוהה יותר והייתה יכולה להימנע אם הייתם מקפידים לתקן את השקעים כבר בהתחלה.

תיקון עצמאי ולא באמצעות מומחה של תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת הינו פעולה אשר צריכה להיעשות בידי איש מקצוע אשר מכיר את תהליך העבודה, הוא עשה אותה מאות פעמים ושום פעולה אינה זרה לו ובנוסף, כל תקלה אשר עלולה להתרחש באמצע התיקון, מיד תזכה למענה מקצועי ותטופל ברמה הגבוהה ביותר, חפשו אחד כזה המתמחה בתיקון שטיחים, תיקון ריפוד עור לרכב, וכן תיקון ספות דמוי עור, ריפוד כורסא,

ושאר הדברים הקשורים לבדים ועורות. ישנם אנשים אשר מעדיפים לתקן בעצמם ועלולים לגרום לנזקים מאוד קשים בכל אחד מהשלבים של תיקון ספה שוקעת למשל בשלב הראשון צריך להסיר בעדינות את הריפוד על מנת להגיע למקום נמצא ספוג המילוי.

מדובר בפעולה מאוד מאוד עדינה אשר צריכה להיעשות בידי מומחה אשר מכיר את העבודה ויעשה אותה בצורה מאוד מקצועית מבלי לגרום נזק לריפוד הספה. אדם שאינו מומחה ואין לו זוג ידיים מקצועיות וטכניות. עלול לתלוש את הריפוד ולהסב נזק מאוד גדול עד כדי כך שיהיה צורך להחליף את כל ריפוד הספה מחדש יחד עם המילוי והעלות תהיה מאוד גבוהה ולא כדאית.

אם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית אשר תעשה בשיא המומחיות תוך הפגנת איכות עבודה גבוהה יש לפנות אך ורק לרפד ספות אשר מומחה בתחום ויבצע תיקון ומילוי ספה שוקעת ברמה מאוד גבוהה אשר יחזיר לספה שלכם את החיוניות ושיא הנוחות אשר אבד להם עם השנים וללא ספק תקבלו ספה ממש כמו חדשה ולא תבחינו כלל בשקעים על גבי הספה וללא ספק תקבלו תמיכה מעולה הן לרגליים, לגב ולצוואר באופן אורתופדי תוך פיזור לחצים מושלם אשר ימנע כאבי שרירים ועצמות ישפיעו על יציבו הגוף והתפקוד לאורך כל שעות היום.

תיקון ומילוי ספה שוקעת מחיר

מחיר תיקון ומילוי ספה תלוי בגודל ומורכבות הספה. אפילו אם מדובר על מושב אחד – המומחה יצטרך לפרק את כל המושב כולו. להסיר את הברגים, להוציא את הבד מתחת לספה, לפתוח את הרצועות ואז ניתן לראות את חומרת הנזק.

תיקון ומילוי מקצועי יעשה בהחלפת כל הרצועות ולא רק באלו שיש בלאי, על מנת שהתיקון יחזיק לעוד שנים ארוכות. מאחר שבדרך כלל ספה שוקעת בשל כמה סיבות , המרכיב הנוסף שמחליפים הוא מילוי ספוג ששקע. יתכן שהרפד פשוט יוסיף ספוג לאורך כל המושב ששקע ואף יתכן שימלא את הספוג בספה כולה.

מחיר תיקון ומילוי ספוג ורצועות במושב אחד1000-1200 ש"ח
מחיר תיקון שילדה ומילוי ספוג ורצועות במושב אחד 1500-2000 ש"ח
מחיר תיקון ומילוי ספוג ורצועות במושבים רבים1200-1800 ש"ח
מחיר תיקון שילדה ומילוי ספוג והחלפת רצועות במושבים רבים2000-2500 ש"ח
מחיר תיקון ומילוי ספוג ורצועות בכורסה אחת 500-1000 ש"ח

שאלות נפוצות בנושא תיקון ספה שוקעת

האם כל ספה אפשר לתקן ?

בהחלט, כל ספה שוקעת ניתנת לתיקון. צוות המומחים של וינטאז' קפיטונאז' יחזיר לספה את הנוחות והמראה המקורי.

איפה מתבצע מילוי ספה שוקעת?

את מילוי הספה השוקעת אנחנו מבצעים בבית הלקוח – ואין בכלל צורך להוציא את הספה מחוץ לבית. התיקון חוסך לכם עלויות הובלה יקרות.

כמה זמן אורך התהליך?

התהליך לא אורך זמן רב מידי. כחצי שעה עד פירוק המושבים ועוד כחצי שעה של הוספת ספוג חדש והחלפת הרצועות.

כמה עולה התענוג?

זה מאוד תלוי מורכבות הספה וכמות המושבים לתיקון. המחירים נעים בין 500-2500 ש"ח

האם יש אחריות על העבודה?

כן, עבור מילוי ומתיחת רצועות תקבלו בין שנה ל3 שנות אחריות. תלוי אם בוצע תיקון בודד או כל רצועות והספוג הוחלפו.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button