תיקון קרע בספת בד

קרע בספת בד המצריך ביצוע תיקון קרע בספת בד

אחד הרהיטים היותר מרכזיים בבית הוא כמובן הסלון אשר מהווה את לב ליבו של מרכז הבית, המקום בו מתקיימים מפגשים משפחתיים וחברתיים וכמובן מקום מרכזי בו נמצאים ברוב שעות היממה בין אם בצפייה מול הטלוויזיה, מנוחה או כל פעילות אחרת. כתוצאה מהיותה של הספה מקום מרכזי בבית אשר נמצאת בשימוש מתמיד, היא עשויה לסבול מבלאי של קרעים, כתמים, לכלוכים, דהיית צבע ועוד מגוון נזקים אשר מחייבים טיפול מידי ולעיתים אף תיקון קרע בספת בד על מנת להמשיך ולהשתמש בספה וליהנות מהנוחות שהיא מספקת עבורכם בחיים.

ביצוע תיקון קרע בספת בד

מחדשים ספה ישנה במקום להחליפה בחדשה

כאשר נוצר בלאי בספת הסלון, אין צורך להחליפה באחרת אלא ניתן לבצע תיקון קרע בספת בד אשר מתבצע באופן מקצועי ואיכותי ביותר באמצעות איש מקצוע אשר מומחה בביצוע תיקון קרע בספת בד כך שלאחר סיום התיקון, תקבלו חידוש לספות כך שהספה תראה כמו חדשה עד כדי שלא תבחינו היכן היה הקרע מלכתחילה. ישנם אנשים אשר מבחינים בקרע בספת הבד שלהם ואל חושבים פעמיים אלא מיד מחליפים אותה בספה חדשה ללא כל סיבה שכן כיום באמצעות תיקון פשוט אשר מבוצע היטב באמצעות בעל מקצוע אשר מומחה בתחום התיקון ספות וכן ריפוד לספות יחסוך לכם הרבה כסף שהייתם מוציאים על ספה חדשה ללא כל סיבה ממשית.

תיקון קרע בספת בד היא הפתרון המושלם לאנשים אשר קשורים לספה הישנה שלהם ואינם רוצים להיפרד ממנה ולהחליפה באחת חדשה אשר תשנה את עיצוב הסלון והבית ובעיקר תספק נוחות שונה מהנוחות אליה הם הורגלו. מעכשיו לא תצטרכו בכלל לחשוב על להחליף את הספה אלא ברגע שאתם רואים קרע, לכלוך, חוט שנפרם או כל נזק אחר הנגרם כתוצאה משימוש ממושך בספה, מיד תוכלו להתקשר למומחה לתיקון ספות בד אשר יגיע עד אליכם ויוכל לתקן את הספה ממש אצלכם בבית ובמידת הצורך הוא יעביר את הספה אליו למקום העבודה וזאת במידה ודרוש תיקון מורכב יותר אך בכל מקרה, תקבלו בחזרה ספה חדשה לאחר שנתפרה ותוקנה היטב ותהיו בטוחים שגם אתם לא תזהו אותה וגם האורחים שלכם אשר מכירים את הספה שלהם ונהנים ממנה בכל ביקור, לא יזהו אותה ויתפלאו מאיכות העבודה המקצועית שבוצעה.

כורסא יפה ונקייה

סוגי תיקונים נפוצים של ספות מבד תיקון קרע בספת בד

ספות בד מהוות את הריהוט המרכזי ביותר בחלל הבית והסלון בפרט וכיוצא מזאת הוא נמצא בשימוש תדיר שכן הוא מהווה נקודת מפגש קבועה ומרכזית. כתוצאה מכך נוצר בלאי אשר מחייב פניה מידית למומחה לתיקון ספות אשר יבצע תיקון באופן המקצועי והאיכותי ביותר. בנוסף לביצוע תיקון קרע בספת בד, ישנם כמה תיקונים נפוצים לספות בד והם:
פרימת תפרים – בנוסף לקרעים בספת בד, אחת הבעיות הנפוצות בספות בד היא כאשר התפרים של הספה נפרמים וכתוצאה מכך נוצרים חורים בספה ואף יכול להוביל למצב של יציאת מילוי הכריות החוצה. כאשר נחשפים לבעיה שכזו, חובה לפנות לאיש מקצוע אשר יגיע באופן מידי ויבצע תפירה איכותית אשר תחזיר את הספה לקדמותה וניתן יהיה להשתמש בה ללא חשש.
צבע דוהה – לאורך זמן ספת הבת יכולה לאבד מצבעה הטבעי אשר הופך להיות דהוי יותר ולאחר טיפול מתאים צבעה של הספה חוזר לגוון הטבעי. כך גם בספת עור באמצעות צבע לעור הספה תראה אחרת לחלוטין.
החלפת ריפוד – לאחר תקופה ארוכה שספת הבד נמצאת אצלכם, יש כאלה אשר מעוניינים בחידוש ועיצוב מחדש של חלל הסלון ומעוניינים בספה בצבע חדש ומודרני. במקום להחליף את הספה בחדשה ניתן בהחלט לבצע החלפת ריפוד לאיזה צבע שתבחרו ובכך לחסוך כסף רב. כך גם תוכלו לבצע ריפוד לכורסא ואפילו לבצע ריפוד לכיסאות או ריפוד לכיסאות גן, וכך ליהנות משינוי מהותי של נראות הספות שלכם.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button