תיקון ספות עור

ספה מעור

עור הוא חומר מבוקש ומיוחד מאוד, אשר בא לידי שימוש בהרבה מאוד פריטים יום יומיים. אנו קונים מוצרי עור כאשר אנחנו רוכשים ביגוד, תיקים והנעלה, וכמובן שאנו עושים זאת גם ברהיטים, עם דגש על ספות. עור הוא חומר יוקרתי שיש להתייחס אליו בצורה עדינה מאוד, עם תשומת לב מרבית לתחזוקה ולניסיון. עור הוא מבריק, מרשים ויפה, אך כדי שיאריך שנים וייראה טוב גם לאחר עשור, צריך לשמר אותו ולדעת לנקות אותו, לבטח אם מדובר בספה מעור שמהווה את מרכז הסלון, ולמעשה – את האלמנט שמגדיר את העיצוב של הבית כולו. ספות עור הן פופולאריות ונפוצות מאוד כיום, ואנשים משקיעים הרבה מאוד כסף בקנייתן, כדי לתת לסלון שלהם טאץ' שהוא יותר יוקרתי ומרשים ולדאוג לטפל ולטפח את הספה על מנת שלא להגיע למצב של תיקון ספות עור.

תיקון ספות עור לספה קרועה

אחזקה לקויה הגורמת לצורך תיקון ספות עור

חשוב להבין שלא פשוט לשמור על ספה מעור, שכן קשה מאוד לנקות אותה ובאופן כללי, היא מועדת מאוד לפורענות עקב העדינות שלה. ניקיון שוטף של הספה עם חומרים מתאימים הוא הכרחי, אם כי בסופו של דבר, הסדקים והקרעים הם בלתי נמנעים, מבלי להזכיר את הלכלוך והפירורים שנקלעים אל תוך הנקבים הנסתרים של הספה. הזנחה של ספת העור תגרום לכך שבתוך זמן קצר, כל הכסף שהושקע בה יורד לטמיון, שכן היא נראית קרועה, סדוקה, דהויה, וכזו שאינה מזמינה כלל, בניגוד למהות של ספות העור. גרוע מכך, ספת עור מוזנחת משפיעה על כל הבית לרעה, וגם אם הושקעה הרבה מחשבה בעיצוב הבית, ספה רעועה מהווה, למעשה, כתם דומיננטי מאוד שמשפיע מאוד על הטון העיצובי של הבית.

כמו כל רהיט אחר הנמצא בבית, גם בספת עור מצטבר המון לכלוך ואבק אשר לטווח אורך יוצר בלאי בספה אשר מוביל לנזקים העלולים להחמיר עם הזמן ולהוביל לכך שהטיפול בהם יהיה מורכב ויקר או שמא נצטרך להחליף את הספה באחת חדשה. בכדי להימנע ממצבים אלו רצוי לטפל בספות לאורך כל השנה ולהסיר מהן כל לכלוך או אבק אשר מצטברים בטח כאשר בבית מתגוררים ילדים קטנים אשר סלון הבית מהווה עבורם מוקד עליה והם לא מהססים לרגע ואוכלים ושותים על הספה ואף מרבים בקפיצות עליה במיוחד עם נעליים וכך לאורך זמן נוצרים סדקים ושפשופים בעור אשר יהפכו תוך פרק זמן קצר לקרעים אשר יצריכו טיפול מידי של תיקון ספת העור על מנת שלא יגדלו ויהפכו את מלאכת תפירת הספה לבלתי אפשרית.

ניקוי לספה מעור

חשיבות התיקון

הרבה מספות העור מגיעות למצב לא טוב עקב הזנחה, ולכן אנשים רבים מתוודעים לאפשרות של התיקון שלהן באמצעות ריפוד לספות. כיום, יש אפשרות לבצע תיקון ספות עור באופן ייעודי ומקצועי, לבצע חידוש ספות ולקבל ספה מחודשת במצב מעולה, שתחזיק עוד הרבה שנים. תיקון ספות עור הוא אפשרי רק באמצעות איש מקצוע שיודע כיצד לטפל בעור באופן ספציפי. עור הוא חומר מורכב מאוד ומעבר לעדינות, יש להשתמש בחומרים ספציפיים, כדי לגרום לו להתחדש, להבריק ולהימנע מסדקים וקרעים. כאשר רוצים לבצע תיקון ספות עור באופן מקצועי, חשוב לעבוד רק חברות ניקיון מנוסות, שמגיעות עם ידע, ניסיון, מכשור וחומרים ייעודים המאפשרים את ביצוע המשימה. תיקון ספות שנעשה בצורה טובה יוכל לשקם את הספה מצד אחד, ואפילו להחזיר אותה למצב הראשוני שלה.

התחזוקה של ספות עור מתחילה אצל מי שמשתמש בהן. כחלק מהשגרה של טיפול וטיפוח הספה היקרה, חשוב גם לקנות שמנים מיוחדים ולהשתמש בהם כדי לשמן את הספה אחת לכמה חודשים. השמן המיוחד הוא חומר המונע סדקים וקרעים, שבתוכם מצטבר אותו לכלוך שכמעט בלתי אפשרי להוריד. בנוסף, ספת עור, בדיוק כמו ספות אחרות, סופגות את השמנים והזיעה הטבעית של הגוף, אשר יוצרים את אותם כתמים מוכרים. החומרים המתחזקים מצליחים להפחית את הספיגה של השומנים, ולהרחיק היווצרות אבק או ריח לא נעים. מבחינת תחזוקה, חשוב לדעת שעדיף להרחיק את הספה מהשמש, שכן התייבשות העור תגרום בוודאות לסדקים.

איש מבצע תיקון ספות בבית הלקוח

לעוד שנים רבות

אחרי שמתחזקים את הספה, מורידים את הסיכוי לנזק בלתי הפיך, אך עם זאת, בסופו של דבר, לאחר שימוש ארוך, תיקון ספות בבית הלקוח לעור הוא בלתי נמנע. החברות המטפלות מנקות את הספה, מורחות בחומרים הרלוונטיים ואפילו מזריקות חומרים אל תוך הספה, כאשר אנשי המקצוע יודעים לעשות את כל הפעולות הללו מבלי לפגוע בספה עצמה. טיפול נכון בספה יביא אותה למצב בו היא נראית טוב, ואפילו חזקה ועמידה יותר מהיום שבו נקנתה.

בניגוד לעבר, אז ספות עור היו מצרך די נדיר, כיום ניתן למצוא ספות עור בהרבה מאוד בתים, וברוב המקרים, הם מהווים את הפריט החשוב ביותר בבית – זה שהסלון עוצב סביבו, ושהשימוש בו הוא גדול מאוד ומכאן החשיבות בשמירה על סלון הבית שכן הוא מהווה את הפנים של הבית. כל אחד שנכנס לתוך הבית, באופן טבעי עיניו נמשכות אל חלל הסלון ולכן יש להשקיע ולטפח את מרחב הסלון על מנת ליצור רושם יוקרתי וחמים שכל מי שנכנס אליכם הביתה יתרשם וירגיש בנוח לשבת אצלכם בסלון. כאשר לא תשקיעו ולא תטרחו לנקות את הספה ותשאירו אותה עם כתמים וריחות לא נעימים, לא יהיה נעים לאנשים לשבת על הספה וליהנות מהנוחות שהיא מייצרת. סלון אמור לתת תחושה חמימה של משפחתיות ואחדות ולא להוות מוקד של לכלוך וזוהמה אשר ישפיע על כל ההתנהלות בבית.

הספה היא ללא ספק הרהיט בו משתמשים הכי הרבה בבית. כל דיירי הבית יושבים על הספה בסלון במשך שעות ארוכות, ולכן פוטנציאל ההרס הוא גדול, לבטח אם אוכלים על הספה, אם הילדים משחקים על הספה, או אם יש בעלי חיים בבית. הספות הללו נועדו להיהרס, אם כי חשוב לחשוב שנית לפני שמחליפים אותן. עם תיקון ספות עור מקצועי אפשר לקבל ספה שהיא כמו חדשה, עם אותו ברק, ללא קרעים וסדקים, וכזו שחוזקה באופן כזה, שהיא עמידה יותר בפני כל מה שעומד בפניה. ספות עור הן מרשימות, איכותיות ויקרות, ולכן, חשוב לתחזק אותן ואף לתקן אותן בצורה איכותית כדי ליהנות מהן במשך שנים ארוכות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין:

תיקון ספות מבד

ריפוד ספות מחירון

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button