תיקון ספות דמוי עור

תיקון ספות דמוי עור

עם השנים, ניתן לראות כיצד עולה חשיבותם של מערכות ישיבה אשר הפכו לחלק מרכזי בבית או במשרד וזאת בשל המיקום המרכזי בו הם נמצאים, כחלק ממקום למפגשים חברתיים ומשפחתיים, מקום לפנאי או מקום למנוחה במהלך היום או בסוף יום העבודה. הספה נותנת לנו כל כך המון יתרונות ומעניקה בעיקר נוחות, עיצוב ומקום מושלם למפגשים אך יחד עם זאת המיקום המרכזי בו הספה נמצאת, מוביל לכך שהיא נשחקת מהר מאוד יחסית לרהיטים אחרים בבית שכן היא נמצאת בשימוש מתמיד לאורך כל שעות היום ומאבדת מהחיוניות שלה וצוברת בלאי שמחייב תיקון ספות דמוי עור באופן מידי על מנת שלא גרם נזק גדול יותר במיוחד שמדובר בספות דמוי עור אשר נוטות להישחק מהר יותר מספות עור אמיתי ומכאן יש להתייחס אליהן בהתאם ולדאוג לשימור שלהם אשר יבטיח עמידות לאורך זמן גדול יותר.

המטרה של שימוש בספה, היא ליצור נוחות ברמה גבוהה שתאפשר ישיבה ממושכת ללא כל כאבים או אי נוחות אשר תשפיע על מידת ההנאה שלנו בזמן מפגשים בסלון, צפייה בטלוויזיה, מנוחה או כל שימוש אחר בספה. על מנת שנוכל להשתמש בספה לאורך זמן וליהנות מהיתרונות שהיא מספקת עבורנו, יש צורך לשמור עליה באופן קבוע ובכך נצליח למנוע או למזער היווצרות בלאי אשר תחייב תיקון ספות דמוי עור באמצעות איש מקצוע אשר מתמחה בתיקון ספות לרוב איש מקצוע זה יתמחה בריפוד ספות, תיקון שטיחים, וכן צבע לעור, תיקון קרע בספות בד, ועוד. איש מלאכה כזה יבצע את העבודה בצורה האיכותית ביותר תוך הפגנת מקצועיות גובהה ורמת שירות מעולה.

תיקון ספות דמוי עור

על מנת שנוכל לשמור על הספות דמוי עור, יש לבצע את הפעולות הבאות

ניקיון שבועי – על מנת שניתן יהיה לשמור על איכות הסלון לאורך זמן ולמנוע היווצרות בלאי אשר תוביל לביצוע תיקון ספות דמוי עור יש לבצע ניקוי שבוע של הספה הכולל ניקוי כתמים, אבק ושאר לכלוכים אשר במידה ולא יתבצע ניקוי שלהם, הם עלולים להוביל לפגיעה בריפוד וכאשר הנזק יהיה קשה ומורכב יותר לתיקון, יהיה קיים סיכון לכך שבלתי ניתן יהיה לשקם את הספה ותיאלצו להחליפה באחת אחרת ומדובר בהוצאות כספיות לא מבוטלות שהייתם יכולים להימנע מהם אלמלא הייתם משקיעים בניקוי הספה. את ניקוי הספה בצורה איכותית ויעילה יש לבצע באמצעות חומרי ניקוי מובחרים וייעודיים לסוג הריפוד של הספה שלכם וכל שימוש בחומר ניקוי אשר אינו מיועד לניקוי ספות, יוביל לגרימת נזק באיכות הריפוד ומשם הדרך לנזק משמעותי הוא מאוד קצר בין אם תבצעו תיקון ספות עור עשה זאת בעצמך ובפרט עם בעל מלאכה.

ניקיון יסודי – אחת לחצי שנה, יש לבצע ניקוי יסודי של הספה באמצעות איש מקצוע אשר מתמחה בניקוי ספות ויבצע את העבודה בצורה מושלמת ומקצועית תוך הקפדה על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים אשר יבטיחו את עמידות הספה לאורך זמן. ניקוי יסודי נועד להסיר כתמים ולכלוך קשה אשר לא הצלחתם להסיר בעצמכם. כמו כן, איש מקצוע ישתמש בחומרי ניקוי אשר יחזירו לסלון את הברק והמראה המושלם ויהפוך את הספה שלכם לחדשה.

בעלי חיים – לאלה מכם אשר מגדלים בעלי חיים בבית ובעיקר כלבים וחתולים, יש למנוע את ההנאה הגדולה ביותר שלהם והיא רביצה על הספה הנוחה והמפנקת אשר לאורך זמן מובילה להיווצרות בלאי כתוצאה מהציפורניים שלהם, לכלוך מהפרווה וחיכוך של הפרווה על הספה. כל אלה עלולים להוביל להיווצרות נזקים לספה ויש למנוע זאת על מנת לשמור עליה לאורך זמן. אופציה אחרת היא להניח שמיכה או משטח אחר על הספה שעליו הכלב או החתול ישכבו להנאתם ולא יובילו לפגיעה משמעותית בספה.

ציוד העונה לשאלת איך לרפד ספה בעצמך

נזקים נפוצים אשר דורשים תיקון לספה

עקב המיקום המרכזי של הספה בחלל הבית, היא חשופה לשימוש ממושך אשר מוביל בהיעדר תחזוקה תומכת, להיווצרות בלאי . ישנם כמה נזקים נפוצים אשר דורשת התייחסות מצד בעל מקצוע וטיפול מידי והם:

קרעים – אחד הנזקים היותר מרכזיים הוא כמובן קרע בספה אשר דורש תיקון ספות דמוי עור באופן מידי וכל עיכוב מיותר, יוביל לכך שהקרע ימשיך לגדול עד שיגיע למצב שבו לא ניתן לתפור אותו באופן פשוט ותיאלצו לבצע ריפוד מחדש של הספה ומדובר בעלויות גבוהות שניתן היה להימנע מהם. כאשר מבחינים בקרע או התפוררות של העור, יש לטפל בו באופן מידי ולא להזניח או לזלזל כי תוך פרק זמן קצר הוא יהפוך להרבה יותר גדול ומשמעותי לתיקון.

צבע דוהה – לאורך זמן ניתן להבחין בצבע של הספה אשר הופך להיות דהוי יותר ופוגע בעיצוב של הספה. כאשר מבחינים בצבע דהוי, יש לבצע תיקון ספות דמוי עור באמצעות איש מקצוע אשר יגיע ויאבחן את הבעיה ויציג עבורכם מגוון אפשרויות תיקון רלוונטיות אשר יחזירו לספה שלכם את צבעה הטבעי.

שקעים בריפוד – עם השנים ניתן יהיה להבחין בשקעים במושבי הספה אשר נוצרים כתוצאה משימוש ממושך בספה ויש צורך במילוי חדש של כריות הספה אשר יתבצע באמצעות איש מקצוע ובכך להחזיר לספה את הנוחות שאפיינה אותה מההתחלה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button