תיקון קרע בסלון עור

תיקון קרע בסלון עור

רוב רובם של הישראלים מעדיפים את מערכות הסלון שלהם בבית כאשר הן עשווית מעור. למה אתם שואלים? מגוון סיבות. נוחות, יופי, אסתטיקה, זוהר ומרקם חמים ונעים. אך ידוע דבר הוא כי עור, ממש ככל ריפוד אחר, נשחק אחר שימוש רב. בין עקב רביצות וישיבות מול הטלוויזיה, משחקים של הילדים או אפילו שינה קצרת מועד, שימוש רב בסלון שלכם לבטח יכול לגרום להתבלותו של העור. וכך, מבעוד מועד יכול ויופיע קרע בסלון ביתכם. אך אל אימרו נואש- את הקרע הזה, ניתן לתקן באמצעות שירותי תיקון קרע בסלון עור .

צביעת כורסאות עור

תיקון קרע בסלון עור- מהפשוט ועד המורכב יותר

למעשה, שני סוגים עיקריים של קרעים קיימים בספת עור. הראשון הוא קרע בתפר, והשני, קרע בעור לכשעצמו כחומר גלם. את שני סוגים הקרעים ניתן לתקן, הדבר היחיד שחשוב לדעת הוא, שעל מנת לעשות כן- יש לבחור נכון את בעל המקצוע שלכם. המלצתנו היא לבחור רפד מקצועי בעל מרפדייה, מיומן ובעל הכשרה בתחום. זאת על מנת למנוע נזקים נוספים.

תיקון קרע בתפר של ספת עור

זהו התיקון הקל יותר משני סוגי הקרעים. תיקון קרע בסלון עור מסוג זה הוא קליל ופשוט לתפעול. כל כך פשוט שאם מדובר בקרע בגודלן קטן, יוכל הרפד לתקנו כבר בביתכם. ממש מבלי לזוז מהספה, תרתי משמע. ואילו במקרים בהם הקרע רחב מעט יותר, תתבצע פעולה מסיבית יותר. הרפד יצטרך להוריד את ריפוד ספות העור כולו, לתפור אותו מחדש ולהחזיר למקום. ממש כמו נשל של נחש, הספה תיראה חדשה באופן משמעותי, כמו נקנתה זה עתה.

תיקון קרע לכשעצמו כחומר גלם

המקרה הקצת יותר מאתגר הוא מקרה של קרע שאינו נמצא על התפר, כי אם בעור עצמו כחומר גלם. במקרה זה, יצטרך הרפד לנקוט מספר פעולות מסוימות אחרות למען תיקון קרע בסלון העור שלכם.
באם מדובר בקרע קטן, אופציה אחת היא להדביק את הקרע בעזרת דבק ייעודי לכך. פתרון זה הוא פחות מומלץ שכן הוא יכול לפתוח פתח עתידי לבעיות נוספות ונזקים נוספים.

הפתרון השני והמומלץ יותר הוא החלפה של העור. ניתן לבצע החלפה של כל הסלון, או החלפה של מושב אחד. כמובן שככל שמחליפים יותר מושבי ספות, כך עולה המחיר בהתאם. באם החלטתם להחליף רק מושב ספה אחד, דעו כי יכול שיהיו הבדלים קלילים בין צבעי הריפוד השונים ונמליץ לכם לבצע צבע לעור.

ובאם החלפתם את כל הסלון ביריעות עור חדשות, הפתרון היקר יותר אך ללא ספק המדויק יותר והנכון יותר. פתרון זה מצד אחד איננו זול, אך הוא בהכרח זול יותר בהרבה מרכישת סלון חדש. ומצד שני, גם יעניק עבורכם שקט לשנים רבות קדימה. שכן, החלפה של כל העור מבטיחה שהעור לא יקרע שוב בקרוב.

עלויות תיקון קרע בספות עור יכולות לנוע בטווח רחב מאד על הסקאלה שבין הפתרונות המוצעים לעיל. הפתרון הזול ביותר יכול ויעלה החל מטווח של 300 שקלים, פתרון הביניים יתחיל מעלות של כ-2,000 שקלים ואילו הפתרונות היקרים יותר יכולים לעלות גם 5,000 ₪ ויותר. בהתאם לאבחון הקרע, תוכלו להבין האם משתלם ונכון עבורכם לבצע תיקון, או שמא בכלל, לרכוש סלון חדש. אצלנו תוכלו לקבל מענה לתיקון ספה שוקעת וכן לריפוד כיסאות ושאר סוגי ריפודי ספות ובדים, חייגו עכשיו להצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם.

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button