תיקון קרע בספת עור

ספת עור הזקוקה לביצוע תיקון קרע ספת עור

אחת התופעות הנפוצות ביותר אצל ספות עור היא שעם השנים נוצרים קרעים בעור אשר דורשים טיפול מידי של תיקון קרע ספת עור וחידוש הספות אצל רפד ספות מקצועי שיחזיר את המצב לקדמותו בשירות תיקון ספות עור עד בית הלקוח או במרפדיה ויאפשר שימוש יומיומי בספה וליהנות מהנוחות אותה היא מספקת לנו בכל שעות היום בין אם במפגשים משפחתיים או חברתיים שכן הסלון בו נמצאת לרוב הספה, מהווה את לב ליבו של חלל הבית ומתוקף היותו כך, ישנו שימוש תמידי בספה מצד אנשים אשר יושבים ונהנים מהנוחות שלה.

כתוצאה מכמות הלחצים הגדולה שספה סופגת מידי יום, נוצר תהליך איטי ובטוח של היווצרות בלאי ולאט לאט ניתן לראות היווצרות סדקים קטנים בעור אשר עם הזמן יהפכו לקרעים שאותם נהיה חייבים לתקן באמצעות תיקון ספות עור או באמצעות צבע לעור על מנת שלא יהפכו לגדולים ורחבים יותר דבר אשר יקשה מאוד על העבודה המקצועית ויהפוך אותה למאוד מורכבת. תיקון קרע בספת עור הינה תופעה מאוד שכיחה ודורשת התייחסות מיוחדת ומאוד מהירה שכן מרגע הופעת הקרע, שעון החול מתחיל לעבוד וככל שהזמן עובר וממשיכים להשתמש בספה, הקרע הופך גדול יותר ויקשה מאוד על תפירת הקרע ויהפוך אותו למסובך מאוד עד כדי כך שניתן להגיע למצב בו בלתי אפשרי יהיה לבצע תיקון קרע בספת עור ותאלצו לרכוש ספה חדשה ולוותר על הספה הישנה אותה מאוד אהבתם.

תיקון קרע בספות עור בבית הלקוח

סיבות שמובילות לביצוע תיקון קרע בספת עור

קרעים בספת עור הינם תופעה מאוד נפוצה ואין להתרגש או להיכנס ללחץ כאשר היא מתרחשת. הדבר הראשון אותו תוכלו לעשות הוא להתקשר לרפד מקצועי אשר מומחה בביצוע תיקון קרע בספת עור ולאחר מכן לוודא שאף אחד לא יושב במיקום של הקרע בספה על מנת לא להחמיר אותו ולהפוך אותו לבלתי ניתן לתיקון. ישנן כמה סיבות שכיחות אשר מובילות להיווצרות בלאי של קרעים בספת עור והם:

חוסר בטיפוח ספת העור – אחת הסיבות המרכזיות לקרעים בספה ובעיקר בספת עור אשר דורשים תיקון קרע בספת עור ותיקון ספות באופן מיידי, הוא חוסר בטיפוח מתמיד בספה אשר מוביל כמעט באופן מידי להיווצרות בלאי. כמו עור הגוף שלנו, גם עור הספה חייב טיפוח בדמות חלב עור למריחה על גבי הספה אשר מעניק לו את הברק וגמישות העור ומונע ברוב המקרים היווצרות קרעים ובלאי מצטבר. ישנם חומרים טיפוח נוספים אשר יעילים מאוד לעור הספה וימנעו תיקון קרע בספת עור ויחסכו עבורכם תשלום לתיקון.

בנוסף לשימוש בחומרים ייעודיים לשימור עור הספה, חשוב מאוד לנקות את הספה לעיתים קרובות. פנו לכם יום מסוים בשבוע שבו תבצעו ניקוי כללי לספה הכולל ניקוי אבק וכתמים, מעבר על חריצי הספה וניקוי לכלוך שהצטבר שם. אחת לכמה חודשים מומלץ להזמין חברת ניקוי לספות עור אשר מתמחה בסוג הספה הספציפי שלכם ולמעשה תבצע חידוש לספה אשר לאחר מכן היא תיראה להם כמו חדשה. אם תבצעו את כל הפעולות הללו בצורה איכותית תוכלו להימנע מלהגיע למצב של קרעים מהלך זה דומה לריפוד כורסא או ריפוד כיסאות שכאשר תנהגו כך.

ילדים ובע"ח המתגוררים בבית – ילדים ובע"ח אינם מודעים להשלכות של הפעולות שלהם וברוב המקרים ניתן לראות ילדים קופצים על הספה עם הנעליים, אוכלים ושותים על הספה ולמעשה יוצרים חווית שימוש שאינה מיטיבה עם הספה ויוצרת בלאי מתמשך. בנוסף, חיות מאוד אוהבות לרבוץ על הספה בנחת ועור הגוף שלהם יחד עם הציפורניים יוצרים בלאי ויש להימנע מכך באמצעות הסברה נכונה לילדים והנחייה נכונה לבעלי החיים או להניח שמיכה במקום בו הם אוהבים לשכב בספה.

ריפוד ספות בבית הלקוח

תיקון קרע רק באמצעות איש מקצוע

תיקון ספות עור עשה זאת בעצמך פחות רלוונטי במצב של קרעים בעור ולכן דורש תיקון מיידי אשר יתבצע באמצעות איש מקצוע מיומן ומוסמך לכך על מנת שלא ייווצר נזק חמור יותר שלא יהיה ניתן לתיקון. בדקו היטב שבעל המקצוע אותו אתם מתכוונים לזמן אליכם הינו מקצועי ויש עליו המלצות המעידות על איכות עבודתו וכך תוכלו להיות בטוחים כי הספה שלכם נמצאת בידיים מקצועיות אשר יחזירו עטרה ליושנה ויובילו לכך שהספה תיראה כמו חדשה לאחר ביצוע עבודת תיקון קרע בספת עור.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button