תיקון ריפוד עור לרכב

תיקון ריפוד עור לרכב

חווית נסיעה ברכב בעל מושבים מעור שונה בהרבה מחוויית נסיעה ברכב בעל מושבים מבד הן מבחינת הנוחות, הן מבחינת הפרקטיות והן מבחינת היוקרה כמובן. כאשר הולכים לרכוש רכב, תמיד העדיפות היא לריפודי עור אשר הופכים את הרכב ליוקרתי ואקסקלוסיבי ואם לומר את האמת, זה בהחלט הרושם את עולה כאשר רואים רכב עם ריפודי עור לעומת רכב עם ריפודי בד אשר מעניקים מראה קצת מיושן וחסר כל יוקרה. כמו כל בד יקר, גם עור חשוף ופגיע בפני תנאי אקלים אשר משפיעים על איכותו ואף עלולים לגרום לנזק אשר בגינו נצטרך לבצע תיקון ריפוד עור לרכב וזאת במטרה להשיב לרכב את היוקרה שהוא איבד כתוצאה מאותו הנזק שנגרם.

כאשר רכב בעל ריפודי עור נמצא שעות רבות בשמש, אור השמש החזק אשר בא במגע עם עור הרכב, עלול להוביל לכך שצבע העור ידהה ונראה שינויי צבע אשר יפגעו במראה היוקרתי של הרכב ויצריך מאיתנו לבצע צבע לעור. כמו כן, העור עלול להתקשות בשמש ולהיקרע, דבר אשר יחייב תיקון ריפוד עור לרכב באמצעות איש מקצוע המתמחה בביצוע ריפוד ספות, וצביעת ספות עור בפרט, וזאת במטרה להשיב אליו את הנוחות והברק שנפגעו כי אחרי הכול, חווית הנהיגה והנסיעה שלנו ברכב מושפעת מכמה פרמטרים ואחד מהם הוא ריפוד הרכב אשר צריך להיות במרקם נוח שייתן תמיכה לגב ולצוואר ויסייע לנו להעביר את הנסיעה בשלום ובנוחות מיטבית אשר תשפיע על איכות הנהיגה. לכן חפו בעל מלאכה המתמחה בכול תחום הריפוד ותיקון ספות עור, וכן ריפוד כורסאות, ריפוד כיסאות, לרוב בעלי מקצוע מהסוג הזה יתמחו אף בביצוע תיקון שטיחים, וכמובן בחידוש מושבי העור ברכב.

תיקון ריפוד עור לרכב

הכרת גורמי הסיכון ומזעור נזקים עתידיים הכול על תיקון ריפוד עור לרכב

בנוסף לאור השמש אשר משפיע רבות על איכות העור ברכב ועלול בחשיפה ממושכת, להוביל לנזקים שידרשו תיקון ריפוד לעור הרכב, ישנם גורמים סיכון נוספים אשר עלולים לפגוע באיכות העור ברכב ולגרום להיווצרות בלאי לאורך זמן אשר יצריך ביצוע תיקון על מנת להחזיר את הברק ואיכות העור למצב הקודם שלו. אחד הגורמים היותר מרכזיים אשר עלולים להוביל לפגיעה בעור, הוא כמובן שהייה של ילדים ברכב אשר עולים עם הנעליים על הריפוד, משחקים בצעצועים חדים על גבי העור ועלולים לקרוע אותו ובעיקר אוכלים ממתקים ודואגים לנגב את הידיים על עור הרכב ובקיצור, תוהו ובוהו של לכלוך וכתמים ונזקים מצטברים אשר עם הזמן עלולים לפגוע באיכות העור ולהפוך אותו לפגיע ולהוביל להיווצרות קרעים או כתמים אשר יחייבו תיקון ריפוד עור לרכב על מנת להשיבו למצב הקודם ולאפשר נסיעה נעימה ונקייה ולהחזיר את איכות העור למצב המקסימלי.

גורם נוסף התורם לפגיעה באיכות העור הוא בע"ח אשר נכנסים ומתיישבים על ריפוד העור יחד עם הציפורניים אשר עלולות להוביל לקרעים בעור ובנוסף הם מעלים לרכב את הלכלוך מבחוץ אשר נתקע בכפות הרגליים ועל הפרווה ועם הזמן עלול להיווצר בלאי אשר יחייב פעולה מידית. ישנם כמה פעולות שאנו יכולים לעשות על מנת למזער נזקים ונסות לשמר את העור ולמנוע היווצרות בלאי. ראשית חשוב מאוד לשמור על ניקיון הרכב על בסיס יומי, אם רואים לכלוך חשוב מיד לנקות ולמנוע ממנו לעשות נזקים בעתיד.

אם הסענו ילדים ברכב, חשוב ל נקות מיד לאחר הנסיעה במיוחד אם הילדים אכלו ברכב ונוצר לכלכוך רב אשר משפיע על איכות העור. יחד עם זאת, חשוב לבצע ניסיון רציני לפחות פעם בחודש ובו להשתמש בחומרים ייעודיים לניקיון עור הרכב ולהחזיר את הברק והרכות של העור. חשוב מאוד גם להשתמש בחלב עור אשר מעניק לעור את הגמישות ובכך למנוע מקרים של קריעת עור. חשוב מאוד לשמור על הריפוד ברכב ואם תעשו זאת, תוכלו למזער נזקים ולחסוך סכומי כסף רבים.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button