תיקון שטיחים

תיקון לשטיח

אחד הפריטים היותר מרכזיים בבית הוא כמובן השטיח אשר נמצא לרוב בחלל המרכזי במרכז הסלון ואף בחדרים השונים בבית במיוחד בתקופות החורף בהם הוא מספק תחושת חמימות מהרצפה הקרה. עקב מרכזיותו הרבה בבית והשימוש הרב בו כאשר דורכים עליו ומניחים עליו ריהוט, משחקי ילדים, מכשירים וכדומה, השטיח סופג המון לכלוך, כתמים, אבק, חול ומריטות של בד ושערות מהשטיח אשר יוצרים בלאי מובהק בדמות קרעים וחורים אשר לאורך זמן וללא טיפול, יהפכו לקרעים גדולים אף יותר אשר יצריכו טיפול מורכב יותר אשר עלותו הכספית תהיה גבוהה אף יותר מביצוע תיקון שטיחים.

בכדי להימנע עד כמה שניתן מנזקים גדולים לשטיח, חשוב מאוד לבצע ניקוי יסודי כל כמה חודשים באמצעות חברה לניקוי שטיחים אשר באמצעות חומרים ייעודיים לניקוי שטיחים, תחזיר את השטיח למראה המקורי והטבעי שלו ותעלים כל זכר ללכלוכים ואבק אשר עלולים לפגוע בעמידותו לשנים רבות. אם נדע להתמיד ולנקות את השטיח היטב גם המסגרת הביתית וגם במסגרת מקצועית נמזער את הסיכוי לחורים וקרעים ונוכל לחסוך כסף רב ובעיקר נמנע את הסיכוי להחלפתו באחר.

איש מבצע תיקון שטיחים

תיקון שטיחים – אצל המומחים בתחום

אם הגעתם למצב בו נוצר נזק לשטיח עקב הזנחה או סיבה אחרת, עליכם לפנות אל חברת שטיחים אשר תבצע התיקון באופן איכותי ומקצועי שלא יפגע בצורת השטיח ומרקמו ותחזיר את השטיח למצב הקודם שלו אשר יוכל לשמש את דיירי הבית ולבצע את עבודתו כפריט המרכזי בבית, הפריט שמושך את מירב תשומת הלב בבית ומספק חמימות ואחדות בשונה מהרצפה הקרה אשר מקנה תחושה של קור וניכור בבית. רצוי להשתמש בשירותיה של חברה אשר עוסקת בתחום השטיחים, ריפוד ספות, חידוש ספות, תיקון ספות, ריפוד כיסאות, וריפוד כורסא וכיוצא בזה.

תהליך תיקון שטיחים הינו תהליך ארוך ומורכב אשר נעשה בצורה מבוקרת ואיטית במטרה לשמור על המבנה הטבעי של השטיח. כאשר מדובר בשטיחים יקרים האופציה היא לפנות לתיקון שטיחים היות ומדובר בשטיחים אשר נרכשו בסכומי כסף גבוהים או שמדובר בשטיחים אשר הועברו בירושה ובעלי ערך סנטימנטלי רב מאוד. לעומת זאת, כאשר מדובר בשטיחים זולים אשר נרכשו בסכומים נמוכים, לא תמיד משתלם להתחיל בתהליך תיקון שטיחים עבורם מהסיבה שיכול להיות שהתיקון יעלה יותר מהסכום ששולם עבור השטיח וכי עדיף לקנות שטיח חדש במקומו.

אם אינכם יודעים מה לעשות עם השטיח והאם עדיף לתקנו או שמא עדיף להחליפו באחד אחר, מוזמן להזמין בעל מקצוע אשר עוסק בתחום תיקון שטיחים וייתן עבורכם חוות דעת האם שווה להשקיע בתיקון והאם בכלל ניתן לתקן את השטח ולהחזירו למצבו הקודם. כמו כן, רצוי למצוא איש מקצוע אשר עוסק בתיקון שטיחים מהסוג של השטיח שיש אצלכם בבית. ישנם שטיחים מאוד יקרים אשר דורשים תיקון וטיפול מסוים שרק בעל מקצוע שיש לו ניסיון בשטיח הספציפי הזה, יידע כיצד לתקנו בצורה האיכותית והמקצועית ביותר שיש וימנע כל חבלה או נזק גדול יותר לשטיח.

חנות שטיחים

כיצד מתבצע תהליך תיקון שטיחים

תיקון שטיחים הינו תהליך מורכב אשר נעשה בצורה מדויקת במטרה למנוע שגיאות אשר יפגעו בתוצאה הסופית והיא שטיח מושלם כפי שהיה מתי שהוא נרכש בחנות. כאשר מדברים על תיקון שטיחים הכוונה היא לביצוע תפירה מחודשת, השלמת חלקים שנקרעו, צביעה מחדש של אזורים בעייתיים ועוד מגוון פעולות אשר נועדו להחזיר את השטיח לקדמותו. באופן כללי שטיחים נמצאים במוקדים בהם עוברים עליהם אנשים רבים ומכאן הצורך הגדול בתחזוקתם הקבועה אשר תעניק לשטיח את החומרים והניקיון הדרושים לו כל כך במטרה לשרוד ולהימנע מהיווצרות בלאי שיהרוס אותו.

אנשים רבים נמנעים מלתקן את השטיח ומזניחים אותו בטענה כי מדובר בחור קטן וחסר משמעות אשר לא ישפיע על איכות השטיח והמראה הכללי שלו. מה שהם אינם יודעים, הוא שכאשר מזניחים בעיה קטנה בשטיח, לא יעברו ימים רבים עד שהנזק יהפוך להיות גדול ומשמעותי יותר כלומר, ככל שהזמן עובר, הבעיה מחריפה הרבה יותר וכתוצאה מכך גם התיקון יהיה מורכב יותר במידה והוא יתאפשר אם הנזק לא יהיה בלתי ניתן לתיקון.

איש מבצע תיקון שטיחים

לסיכום

אם התקבלה ההחלטה לבצע תיקון בשטיח היקר לליבכם, תדעו שלפני שמבצעים את התיקון, השטיח עובר ניקיון יסודי ומקצועי ולאחריו ייבוש אשר נעשה במסגרת מומחיות חברה לניקוי ותיקון שטיחים. תיקון שטיחים מתבצע לאחר הערכת מצב של השטיח כך שלפעמים דרוש תיקון קל ולפעמים התיקון יהיה מורכב יותר. לעיתים התיקון יחייב ביצוע הזמנה של חוטים בגווני השטיח ולכן הוא יימשך זמן רב עד להגעת החוט שיהיה בעל התאמה מלאה לחוט החסר בשטיח. בכל אופן, תהליך התיקון חייב להתבצע באופן מקצועי ואיכותי על מנת שתוצאות התיקון יהיו ברמה גבוהה ומושלמת.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button