תיקון שטיחים בירושלים

תיקון שטיחים

אם יש באמתחתכם שטיחים שאתם אוהבים, ויצא כי השטיח נקרע, התיישן או התבלה- אל אימרו נואש. ישנם פתרונות מדהימים לתיקון שטיחים. למעשה, בירושלים ישנן חנויות שירות מיועדות שזהו בדיוק תפקידן. כאן תוכלו לקבל את הפירוט בנושא. כיצד ניתן לתקן, מתי ניתן לתקן והאם בכלל- כדאי לתקן, בהתחשב בנסיבות המקרה? כך או כך- בקלות וביעילות תוכלו להחזיר לשטיחים שלכם את המגע הנעים שלהם ואת המראה היפה והמעוצב שלהם.

אם יש בביתכם שטיחים אשר נפגעו ואתם מעוניינים בתיקונם- סביר להניח שיש לכם קשר אישי כלשהו אליהם. באם מדובר בהשקעה כספית גדולה שביצעתם, שטיחים בעבודת יד שקניתם במקום מיוחד או שטיחים שהועברו בירושה והם בעלי ערך סנטימנטלי. הסיבה איננה משנה, אך התוצאה לחלוטין כן. תיקון שטיחים בירושלים על ידי אנשי המקצועי המיומנים והמקצועיים ביותר. למה? כי אין דבר חשוב מאשר בחירת איש המקצועי שלכם. הוא אשר יקבע את התוצאה בהווה, ואת ההשלכות כלפי העתיד. שהרי- תיקון שלא יתבצע כיאות, יזקק לתיקון מחדש שיעלה במשאבים נוספים.

תיקון שטיחים בירושלים

סוגים שונים של תיקון שטיחים בירושלים

ראשית נתחיל מכך, שהסיבתיות הפותחת את המאמר היא גם הגורם בגינו תענו על השאלה- האם כדאי לתקן את השטיח? באם יש לכם ערך כלשהו כלפי השטיח שלכם, הוא יקר ערך או הוא סנטימנטלי בעבורכם, בצעו את התיקון. אנו מדגישים זאת מאחר שתהליך של תיקון שטיחים יכול לארוך זמן לא קצר, טומן בחובו עוד פעולות שיש לעשות כגון ניקוי השטיח שגם יוסיף למחיר. וכן עלותו היא איננה מועטה במיוחד כבתיקון ספות. כמובן, שהעלויות משתנות בהתאם לפגם שיש לתקן.
ישנם סוגים שונים של פגמים אשר ניתן לתקן. בין אם מדובר בתיקון צבע, כלומר צבעו של השטיח שלכם דהה ואתם מעוניינים להחזירו למקור. תיקון חורים- מילוי חורים שנוצרו בשטיח שלכם. תיקון קנטים או שחזור של חלק או חלקים שנפגמו- כאמור, ישנם שטיחים יקרי ערך שעשויים ממספר חומרי גלם. באם מי מאילו נפגמו או נפלו- ניתן לתקנם או להשלימם.

מה עושים בתהליך

כאשר אנו מבצעים את תהליך תיקון השטיח, יש לבצע ניקוי שטיחים קודם לכן, כפי שצוין לעיל. לכן הפעולה הראשונה היא השריית השטיח בנוזל ניקוי בתוך אמבטיה ייעודית למשך זמן יחסי לסוג השטיח. לאחר מכן סירוק השטיח וכן ייבושו על מנת שיהיה ניתן לעבוד עליו. או אז ניתן להתחיל במלאכת התיקון וצביעת השטיח. תהליך התיקון לכשעצמו כולל אריגה מחדש של חלקים חסרים, השלמת חלקים חסרים, תיקון והשלמת הגדילים בקצה של השטיח, שחזור הצבע וכדומה.

מדוע לבחור בשירות תיקון שטיחים בירושלים

כאמור, ישנה חשיבות רבה לזהותו של המתקן אשר טומנת בחובה השלכות והשפעות רבות לטווח הארוך. אי לכך, יש לבחור צוות מיומן ובעל ניסיון והכשרה בתחום.
שירות תיקון שטיחים בירושלים יכול לעלות גם על נזקים נסתרים ממש כמו אלו הגלויים לעין. כמו כן גם נזקים גדולים קטנים כאחד. לאחר האבחנה הנכונה, מתקנים ומבצעים שחזור בהתאם.

שיטה זו של תיקון שטיחים בירושלים מאפשרת לכם שקט נפשי, ידיעה מוחלטת כי השטיח שלכם יחזור לקדמותו, וכן חיסכון במשאבים חשובים כזמן וכסף. אצלנו תוכלו ליהנות משירותי מרפדייה המתמחה בריפוד ספות עור ספות בד ושאר סוגי הבדים הקיימים.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button