תיקון שטיחים בתל אביב

תיקון שטיחים

אחד הפריטים היותר מרכזיים בבית הוא ללא ספק שטיח הבית אשר נמצא לרוב בחלל המרכזי וככזה הוא נמצא בשימוש תדיר אשר מוביל בהיעדר טיפול הולם, לבלאי אשר מחייב תיקון שטיחים בתל אביב על מנת להימנע מנזק גדול הרבה יותר אשר יקשה על מלאכת התיקון ויוביל לכך שאולי תצטרכו לוותר על השטיח אשר עלות התיקון תהיה גבוהה יותר משטיח חדש. ישנם מקרים בהם אנשים מחזיקים בביתם שטיח יוקרתי או כזה בעל ערך סנטימנטלי רב כלפיו כמו למשל שטיחים אשר התקבלו בירושה או סיטואציה דומה וקשה מאוד לוותר עליהם גם כאשר מתגלה נזק לשטיח ועלות התיקון עולה על עלות קניית שטיח חדש.

תיקון שטיחים בתל אביב

הגורמים להיווצרות נזק לשטיחים ואיך מבצעים תיקון שטיחים בתל אביב

עצם היותו של השטיח כפריט מרכזי, הוא נמצא חשוף לגורמים רבים אשר מעלים את הסיכון לגרימת נזק לשטיח ויש לקחת זאת בחשבון ולמנוע חשיפה ממושכת לאותם גורמים אשר עלולה להזיק לשטיח ולהוביל לכך כי יזדקק לבצע תיקון שטיחים בתל אביב באופן מידי. הגורמים אשר עלולים להוביל לפגיעה בשטיח עקב חשיפה ממושכת אליהם, הם:

ריהוט – עצם היותו שלהשטיח כפריט מרכזי בבית ובעיקר במרכז הסלון, הוא נמצא תחת רהיטים אשר לאורך זמן גורמים לנזקים לאיכות ולצורת השטיח. מדובר על ספות, כורסאות, שולחן סלון ועוד מגוון רהיטים אשר מטעמי נוחות ועיצוב, נמצאים על גבי השטיח ולאורך זמן יכולים להופיע קרעים, חורים, פרימת חוטים ועוד נזקים אשר מחייבים תיקון שטיחים בתל אביב באופן מידי על מנת למנוע נזק גדול ומורכב הרבה יותר אשר עלול להוביל לעלויות גבוהות. על מנת להימנע מפגיעה בשטיח באמצעות ריהוט, חשוב לא להניח עליו רהיטים רבים ולשנות מידי פעם את המיקום שלהם בכדי לא ליצור לחץ רב על גבי השטיח באותה נקודה לאורך זמן וימנע ממכם לבצע תיקון שטיחים, דבר אשר יוביל לבלאי מצטבר ולנזקים קשים.

מזון ושתיה – כאשר שטיח הבית נמצא במיקום מרכזי בסלון הבית, אשר מהווה מוקד עליה לרגל בכל הקשור לארוחות מזדמנות מול מסך הטלוויזיה ומבלי לשים לב, מזון רב ושתיה נשפכים על גבי השטיח ויוצרים כתמים ולכלוך רב אשר לאורך זמן ובהיעדר ניקוי יסודי של השטיח באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים ואיכותיים, אותם כתמים אשר מכילים חומרים אשר מזיקים לשטיח, יוצרים נזקים קשים אשר לאיכות השטיח ופוגעים במרקם העדין שלו ומחייבים תיקון שטיחים בתל אביב אשר על מנת להחזיר לעצמו את הברק ואת האיכות הגבוהה חשוב לדעת שתיקון שטיחים פרסיים שונה משטיחים רגילים.

שטיחים פרסיים

כיצד נשמור על השטיח מפני נזקים עתידיים

על מנת לשמור על איכות השטיח לאורך זמן ולמנוע היווצרות נזקים מורכבים את יחייבו תיקון שטיחים בתל אביב יש צורך בנקיטת פעולות מונעות. ראשית יש לבצע ניקוי בסיס של השטיח לפחות פעם או פעמיים בשבוע על מנת למנוע היווצרות כמות רבה של אבק ולכלוך אשר ישפיעו על איכות השטיח ויובילו לנזקים ופגיעה בו. בנוסף, יש לבצע פעם בחצי שנה לפחות, ניקוי יסודי באמצעות אנשי מקצוע אשר מומחים בניקוי שטיחים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים אשר יחזירו לשטיח את הברק ויסירו ממנו את כל הכתמים העיקשים אשר אינם יורדים באמצעות ניקוי בסיסי עצמאי.

כמו כן, בעת הניקוי מתגלים נזקים שאינם נראים לעין וניתן לטפל בהם בטרם יהפכו לנזקים גדולים ומורכבים אשר יחייבו תיקון שטיחים בתל אביב באופן מידי ומורכב שיוביל לעלות כספית גבוהה ומיותרת. חפשו בעל מקצוע אשר מתמחה בריפוד ספות, לרוב בעל מקצוע שמבצע תיקון לשטיחים אמור להתמחות בתיקון ספות עור וכן תיקוני קרעים מספות בד, ריפוד כורסאות וכן בריפוד כיסאות, בעל מלאכה המתמחה בכול הקשור לצביעת ספות עור ותיקוני בד.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button