ריפוד כסאות פינת אוכל

ריפוד כסאות פינת אוכל

אם תהיתם מה מחיר שעולה ריפוד כסאות פינת אוכל, כדאי שתשבו, אם יש לכם כיסא נוח. אם לא, אנו מבינים לגמרי מדוע אתם מחפשים רפד כסאות מקצועי במחיר הוגן. אנו נקצר לכם את התהליך ונספר – מחיר ריפוד כיסא בודד של פינות אוכל נע בין 200-400 ש"ח כולל מע"מ וריפוד של 6 כסאות בין 600-1800 ש"ח ואחריות ל3 שנים מלאות. מה כלול במחיר, איך זה מתבצע ומה מחליפים שהכסאות שלכם יהיו כמו חדשות? הכל במאמר שלפניכם.

"שלום. שמי יאן גולזמן, ואני רפד כסאות מקצועי כבר 20 שנה. למעשה דור 3 של רפדים. המרפדייה שלנו נמצאת בתל אביב וזהו עסק משפחתי בוא אני עובד עם אבא שלי והעובדים הנהדרים שלנו. במאמר שלפינכם – אתם אמורים לקבל את כל המידע המקצועי על ריפוד כסאות, אם אתם רוצים לדלג לקרוא, אתם מוזמנים להתקשר אלי ישירות 052-623-0230 ואני כבר אסביר לכם הכל בטלפון"

כסאות פינת אוכל

ריפוד כסאות פינת אוכל משתלם מאוד!

פינת האוכל הינה מקום המפגש המרכזי בו מתבצעות ארוחות משפחתיות ומפגשים חברתיים אשר נמשכים זמן רב לאורך כל הארוחה וכיוצא בזאת כסאות פינת האוכל נמצאים תחת עומס מתמשך לאורך כל הארוחה ועם הזמן מתחילים להישחק ולאבד מהנוחות והעיצוב אשר אפיינו אותם כשהם היו חדשים. ריפוד כסאות פינת אוכל מאפשר לנו לשמור על החיוניות של הכיסאות לאורך זמן ומתי שאנו חשים ורואים כי נוצר בלאי על הכיסאות אשר פוגע בעיצוב ובעיקר בנוחות המשתמש, פשוט מאוד מבצעים ריפוד לכיסאות ומחזירים אותם למצב חדש ועמיד לאורך זמן.

המטרה של ריפוד כסאות פינת אוכל היא מצד אחד לאפשר להישאר עם אותם כסאות לאורך זמן ללא צורך בהחלפתם ומצד שני לאפשר מגוון אפשרויות עיצוב שהרי מתאפשר לכם להחליף את צבע הריפוד בכל צבע שתחפצו בו ובכך לרענן את עיצוב פינת האוכל והבית כולו ולהתאים אותו לטעם האישי שלכם ותוכלו לחזור על פעולת הריפוד בכל עת שתחפצו והאפשרויות הן בלתי מוגבלות ומדובר ביתרון וחיסכון אדיר של עלויות כספיות.

ביצוע ריפוד כסאות פינת אוכל יכול להתבצע אצל הרפד אשר מבצע לרוב שירותי ריפוד ספות וכן ריפוד כורסאות וכול מה שקיים בו בד כמו ריפוד לכיסאות גן, לרוב העבודה תתבצע במקום עבודתו כאשר תבצעו שינוע של הכיסאות אליו ולאחר כמה ימים תקבלו אותם חזרה חדשים, נקיים ומעוצבים ויכול גם להתבצע ממש אצלכם בבית אל מול עיניכם וכך תוכלו לראות כיצד הכיסאות האהובים עליכם משנים את צבעם והופכים חדשים ומודרניים ובהחלט מכניסים צבע ואווירה חדשה לבית של שינוי מרענן אשר משנה את כל עיצוב חלל הפנים של הבית הגובל יחד עם פינת האוכל.

הסיבות לביצוע ריפוד כסאות פינת אוכל

ריפוד כיסאות ובעיקר ריפוד כסאות פינת אוכל מתבצע לאורך כל השנה גם בזמן שגרה וגם בזמן חירום אשר דורש טיפול מידי של איש מקצוע מיומן ומקצועי אשר יטפל בבעיה שנוצרה ויחזיר עטרה ליושנה. ישנן מגוון רחב מאוד של סיבות לביצוע ריפוד כסאות פינת אוכל כאשר המרכזיות הן:

  1. קרעים בריפוד – ישנם מצבים שניתן לקרוא להם מצבי חירום שבהם נוצר קרע פתאומי בכיסא פינת האוכל כתוצאה מחפץ חד או כתוצאה מבלאי מתמשך אשר התחיל מסדקים קטנים, פרימות חוטים והגיע למצב של קרע אשר מחייב התערבות מידית של רפד מקצועי אשר יבצע ריפוד כסאות פינת אוכל ויאפשר בכך המשך שימוש בכיסאות והנאה מארוחה משפחתית באין מפריע.

2. צבע דהוי – אחת התכונות הטבעיות של ריפוד כסאות פינת אוכל ובאופן כללי כל ריפוד אחר, הוא שלאורך זמן צבע הכיסאות מתחיל לדהות ולאבד מצבעו הטבעי ותוכלו לשים לב לראות כיצד מופיעים מעין אזורים על פני מושב הכיסא שחלקם כהים וחלקם בהירים. הרבה פעמים מה שמוביל לשינוי צבע מושב הכיסא הוא הישיבה עליו אשר יוצרת שפשופים וחיכוך בין המכנס לבין המושב ולאורך זמן הצבע מתחיל להשתפשף ולאבד מערכו.

3. שקעים בכיסא – שימוש מוגבר בכיסא לאורך זמן משפיע על המילוי אשר נמצא במשענת ועל מושב הכיסא. ככל שנשב יותר זמן על הכיסא כך חומר המילוי יאבד מהשפעתו ויהפוך לדליל יותר וישפיע על נוחות הכיסא. לאט לאט נתחיל להרגיש ממש את מסגרת הכיסא ולא נהנה מתמיכה נאותה לגב ולרגליים ולא כך תרצו לאכול ארוחה משפחתית. הפתרון הוא פשוט לקרוא לאיש מקצוע "רפד כסאות" – אשר יסיר את ריפוד כיסאות פינת אוכל ויבצע מילוי מחדש בחומר איכותי ומפנק יחד עם ריפוד חדש וביחד תקבלו את הכיסאות במצב חדש ונוח לשימוש.

ריפוד כסאות פינת אוכל

כתמים לכלוך ועיצוב חדשני יותר

כתמים ולכלוך – כיאה לפינת אוכל שבה יושבים הכיסאות ואוכלים, נוצרים כתמי אוכל על הכיסאות ובמידה ומדובר בריפוד בד, בלתי אפשרי להסיר את הכתם במיוחד כאשר מדובר בכתם שמן. האפשרות היחידה היא לבצע ריפוד כיסאות פינת אוכל ובאותה ההזדמנות מומלץ לרפד את כיסאות פינת האוכל בריפוד עור אשר עמיד יותר מפני כתמים שמתנקים בקלות יחסית באמצעות סמרטוט וחומר ניקוי בסיסי.

אזור פינת האוכל הינו אזור שמתלכלך מהר ומצטברים בו שאריות לכלוך וכתמים ויש לקחת זאת בחשבון כאשר אנו מתכוונים לרכוש פינת אוכל לראשונה ולהעדיף ריפוד עור גם הוא עולה מעט יותר מריפוד בד אך לטווח הארוך זה ישתלם לכם יותר.

עיצוב מחדש – קמתם בבוקר והחלטתם שאתם מעוניינים לעצב מחדש את הבית, לחדש את אחת הפינות בבית בין אם זאת פינת האוכל, סלון, מטבח, חדר אמבטיה או שאר חדרי הבית. מדובר בפעולה טבעית אשר מתרחשת לאחר זמן ממושך שלא שיניתם משהו בבית והעין מעוניינת בחידוש אשר משפיע על התחושה הכללית שלנו והופך את החיים למרעננים ומודרניים יותר.

כאשר תהיו מעוניינים לחדש את פינת האוכל מבלי להחליפה באחרת, הפתרון הוא ריפוד כסאות פינת האוכל בצבע שונה ממה שיש לכם, גוון אחר אשר ייתן מראה שונה וחדש לפינת האוכל ולאזור הסובב אותו ובהחלט ישנה את הבית ואת הרגשתכם הכללית שביצעתם שינוי גם אם מדובר בשינוי קטן אך בעל משמעות גדולה.

ריפוד כסאות פינת אוכל לפני
ריפוד כסאות פינת אוכל לפני
ריפוד כסאות פינת אוכל אחרי
ריפוד כסאות פינת אוכל אחרי

אז כמה עולה לרפד כסאות בפינת אוכל – מחירים!

שאלה שקשה מאוד לענות עליה במדויק. תחשבו על זה – כמה סוגי כיסאות אתם ראיתם בחיים? וואו בטח המון. יש מצב שאם תחשבו על זה רק עוד טיפה, הטיפה הזאת היא כמו טיפה בים. יש פשוט המון סוגי כסאות בטקסטורות , בגדלים ובבדים שונים. מה משותף לכולם? שהם מורכבים מ: משענת, מושב, ו4 רגליים.

אז איך כל כיסא שונה במחיר הריפוד שלו? מה שמשפיע על המחיר יהיה גודל הכיסא (יותר בד), סוג הבד שתבחרו (בד דוחה כתמים למשל או עור) והטקסטורה כלומר העיצוב של הכיסא(כפתורים, כפלים ועוד).

בואו נפרט קצת

מחיר ריפוד כסא פינת אוכל לפי גודל – כיסא בממוצע בגדלים סטנדרטיים נע בין 50-60 ס"מ עומק ורוחב, הכולל לרוב גם משענת בסדר גודל זה. עלות ריפוד כיסאות בגודל הזה יכול להגיע עד 300 ש"ח. אם הכיסא שלכם בא ללא ריפוד במשענת אזי המחיר יכול להיחתך בחצי ואף יותר. אם הכיסא שלכם בצורה או בגודל לא סטנדרטי המחיר יכול להגיע עד 400 ש"ח.

ריפוד כיסאות פינת אוכל הכולל תיקונים – כמו כל דבר בחיים, הזמן עושה את שלו. כסאות פינת אוכל שנעשה בהם שימוש לאורך זמן עלולים להיות במצב בלאי סביר: עץ שהצבע שלו דהה, רגליים מתנדנדות, ספוג רך ושחוק. כדאי מאוד לבקש מהרפד לבצע תיקוני ריפוד. כך שהכיסאות שלכם לא רק יראו טוב יותר, אלה גם יחזיקו לשנים ארוכות יותר. התוספת לעבודות נגרות אלו יכולים להגיע ל100 ש"ח נוספים.

כמה עולה בחירת הבד לריפוד כסאות – כאשר מרפדים כסאות בפינת האוכל, הדבר החשוב ביותר הוא בחירת סוג הבד. במיוחד כאשר מדובר בכיסאות שאוכלים עליהם. אם תחליטו לבחור בבד דוחה כתמים או בבד עור המחיר יזנק אך לא תצטרכו להשקיע בניקוי העתידי שלהם. מחיר בד פשוט יותר נע בין 150-200 ש"ח למטר מרובע. ומחירו של בד דוחה כתמים מעט יקר יותר. עור יכולים להגיע גם למאות שקלים למ"ר לפי סוג העור שתבחרו.

חשוב לדעת!

אנחנו לא מכריחים לבחור את בד הריפוד דרכינו. כך שאם אתם מכירים חנות בדים טובה ובמחירים זולים. אתם מוזמנים לרכוש את הבד ולהביא לנו ביום איסוף הכיסאות. אנו ננקה לכם מסכום העבודה את עלות הבד. קחו בחשבון – שהבדים שלנו זולים בהרבה כי אנו עובדים ישירות מול היצרנים, והדבר פחות משתלם בעבורך. כל בד שתרצו גם אם אינו מופיע בקטלוג שלנו אנו יכולים לספק עבורכם.

מחיר חידוש כסאות – תוספות והוזלות מיוחדות

חברת וינטאז' קפיטונאז' המרפדייה הוותיקה ביותר בישראל פועלת משנת 1952. למעשה דור 3 של רפדים ונגרים. אנו מבצעים את כל סוגי העבודות הדורשות חידוש הכיסא הישן שלכם לחדש. ישנן מקרים של ריפוד בד המצריך תוספת מיוחדת לעבודה ואותה נפרט בהמשך. כמו מכן מבצעים והוזלות במחיר שכדאי להכיר.

צביעת כסאות פינת אוכל כבר אמרנו? עשיתם שינוי בבית? צבע לבן כבר לא מתאים לעיצוב? אנו יכולים לצבוע לכם את הכיסא מחדש לגמרי. בין אם מדובר בכיסא מעץ או מתכת – לנו זה לא משנה בכלל. המחיר נע בין 100-200 ש"ח תוספת.

עיצוב חדשני ומודרני – רוצים לשנות לגמרי את עיצוב הכיסא? חלק זה משעמם? מגוון רחב של טקסטורות ועיצוב בתפירות מיוחדות הוא בדיוק מה שאתם צריכים. עבודות אלו לוקחות זמן רב יותר כאשר מדובר בהחלפת ריפוד כסאות פינת אוכל ולכן המחיר יכול לעלות בלא מעט.

הוזלות ומבצעים – כמו בכל תחום, גם אצלנו – ריפוד מספר רב יותר של כיסאות משפיע ישירות על מחיר הכסא הבודד. לכם זה משתלם יותר פר כיסא ואנו מרוויחים בטוטאל קצת יותר.

תיאור מחיר
ריפוד כסא סטנדרטי – מושב בלבד140-200
ריפוד כסא סטנדרטי – מושב + משענת300-400
ריפוד כסא שאינו סטנדרטי – מושב בלבד 300-400
ריפוד כסא שאינו סטנדרטי – מושב + משענת 400-500
ריפוד 6 כסאות סטנדרטיים – מושב בלבד 800-1200
ריפוד 6 כסאות סטנדרטיים – מושב + משענת1000-1800
ריפוד 6 כסאות מעור – מושב בלבד 1200-2400
ריפוד 6 כסאות מעור – מושב + משענת 2000-3000

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button