מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה

אחד הדברים החשובים ביותר בספה הוא כמובן הנוחות שהיא מקנה לנו תוך תמיכה באזורים שונים בגוף אשר מפחיתה לחצים ומפזרת עומסים בצורה שווה בגוף. ישנם דרגות שונות למילוי כריות בספה והכל בהתאם לדרישת הלקוח. ישנם לקוחות אשר מעדיפים להתפנק ולשקוע בספה ולכן יעדיפו מילוי פחות צפוף ומאסיבי וישנם לקוחות אשר מעדיפים ספה קצת יותר קשה ואורתופדית ולכן יעדיפו מילוי צפוף אשר ישרה תחושה קשיחה אשר מחזיקה את הגוף היטב ולא נותנת לו לשקוע. עם השנים כתוצאה משימוש ממושך בספה, ישנה ירידה באיכות המילוי של כריות הספה ונוצרים מעין שקעים בספה שיש לטפל בהם באופן מידי על מנת למנוע נזקים קשים יותר אשר יצריכו טיפול מורכב יותר אשר ישפיע באופן ישיר על עלויות העבודה.
ספה היא אולי הרהיט המרכזי ביותר בבית, היא מהווה מוקד מרכזי לחיי משפחה וחברה ומכאן מרכזיותה הרבה בחיי הבית. כתוצאה מהיותה מאוד מרכזית בבית, היא נמצאת בשימוש תדיר כמעט לאורך כל שעות היום ומופעלים עליה לחצים רבים אשר דוחסים באופן ישיר ותמידי את מילוי הכריות כך שלאורך זמן הוא מאבד מגמישותו ולא חוזר למצבו הקודם לאחר השימוש אלא נשאר דחוס ויוצר שקע שאינו ניתן לתיקון אלא דורש מילוי כריות ספה על מנת להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב לספה את המראה המלא ובעיקר את הנוחות שאבדה עם שקיעת הכריות.

מילוי כריות ספה

תהליך מילוי כריות ספה

על מנת לטפל בבעיית השקעים בספה, יש צורך לבצע מילוי כריות לספה אשר ימלא בחזרה את השקע שנוצר ויהפוך את הפסה למעוצבת ונוחה. מילוי כריות לא חייב להתבצע רק במצב של שקעים בספה אלא יכול להתבצע גם במצב של שיפוץ הספה באופן כללי, החלפת ריפודים, תיקון שברים וכדומה ובמצב כזה עדיף באותו הזמן גם להחליף את המילוי לכזה שיהיה חדש יותר במיוחד אם מדובר בספה שאינה חדשה אלא עברה קילומטראז' לא מעת של שעות שימוש. על מנת להחליף את מילוי כריות ספה יש להסיר את הריפוד של הכריות. ישנן כריות אשר מצוידות ברוכסן אשר כאשר פותחים אותו, ניתן לשלוף את כרית המילוי ולהחליפה באחת אחרת ומדובר בפעולה מאוד פשוטה ומהירה שכל אחד יכול לעשות, אך ישנן כריות בעיקר בספות ישנות ולא מודרניות, אשר אין רוכסן בכריות אלא תפרים שיש לפתוח אותם ולהוציא את המילוי ולהחליפו באחד חדש ולאחר מכן יש לתפור מחדש את הכריות.

מדובר בפעולה מאוד מורכבת אשר העדיפות שהיא תעשה באמצעות איש מקצוע בתחום ריפוד הספות ויוודא כי היא מבוצעת ברמה הגבוהה ביותר ללא כל פגיעה בעיצוב הכריות. לאלה מבינכם אשר מעוניינים לבצע את מילוי הכריות לבד יש לפרום את התפרים בצורה איטית ומבוקרת על מנת לא לפגוע בכריות וכדי שניתן יהיה לתפור אותם לאחר מכן ללא כל בעיה. כל הוצאה אחרת של התפרים של הכריות אשר תעשה בצורה ברוטלית וללא כל עדינות, תפגע קשות באיכות הריפוד ועלולה ליצור קרעים אשר יהיה צורך לתקנם באופן מידי כך שהעדיפות היא לתת לבעלי מקצוע בעלי מרפדייה לטפל במילוי הכריות וכך תסירו כל דאגה ותהיו בטוחים כי העבודה תעשה בצורה הטובה ביותר.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיפוש מהיר באתר
השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
מה חדש אצלנו באתר?
מעבר לווטסאפ
1
זקוקים לייעוץ?
היי,
מעוניינים לקבל מידע נוסף?
Call Now Button